Йонизатор в стаята на бебето

  • 1 724
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 198
Някой ползвал ли е йонизатор - казват че балансира йоните в стаята, защото сме в една стая с компютър, телевизор, колони и т.н. ... и бебе.
Аз обаче съм малко скептична и незнам дали няма да навреди защото среброто оставено до йонизатора потъмнява много бързо и незнам какви други неща може да "свърши" този уред.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 686
Сестра ми ползва в стаята на племеника ми. В щатите са много популярни тези йонизатори, продават даже за коли. Сестра ми го ползва най-вече, защото смъква целия прах на пода и не му позволява да се рее из въздуха, т.е. детето да го вдишва. Съответно чистенето е по-ефикасно.
Друго предимство е, че в стаята, където е йонизатора не влизат никакви други миризми, дори да е отворена вратата. Например, когато сестра ми имат гости се пуши в хола, а детската стая е отворена, защото децата щъкат нагоре-надолу. В стаята не се умирисва на цигари.
Другото предимство е, което си казала ти - когато в стаята има телевизори и компютри, но незнам как точно действа йонизатора в тези случаи.

# 2
  • Мнения: 445
Да попитам - от къде може да се купи такова устройство и каква е цената му приблизително? Извинявам се за въпроса предварително, но ми е интересно.

# 3
  • София
  • Мнения: 198
Нашия е тип Здравец, татко го е купувал, утре ще разбера откъде и колко струва и ще напиша.

# 4
# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз гледах йонизатор в м-н Ритони в Бургас,но беше 180 лв и е за малка стая.Отделно от това му се сменя филтъра периодично/и в магазина не знаеха на колко време/ и съм много учудена на тези цени.Накой ползвал ли е?

# 6
  • Мнения: 495
понеже нашият татко е с такава специалност - радиолъчения и т.н., да кажа и аз нещо по въпроса, компетентно Wink
значи, телевизорът излъчва вредни лъчения, когато е включен и детето е на по-малко от 2 м. от него
ако е изключен или е от новите, плазмените, НЯМА вредно лъчение
затова и мониторът не е вреден, ако е от плоските
лъчение има и от телефоните, те също трябва да са далече от детето
също са опасни дистанционните - като му се дават да играе, трябва да се махат предварително батериите
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт