Удар в корема (неволен) в ранна бременност...

  • 7 165
  • 22
  •   1
Отговори
Здравейте,аз съм нова тук и имам нужда от съвет. През ноща ми се случи нещо,което не ми дава мира. При едно завъртане на съпруга ми ме удари по крема с неговото дупе.Не беше лек удар,но не беше и силен.Не усетих болка,но много се притеснявам да не би да му стане нещо на бебето.В 3 месец съм.Кажте ми,възможно ли е нещо да му стане? Ще с епобъркам докато дойде деня ,в който имам час при моята гинеколожка.Мерси.

Последна редакция: пн, 06 фев 2006, 14:54 от Reza

# 1
  • Мнения: 449
Не се притеснявай, няма да му стане нищо на бебо. Мен малката колко пъти ме е ритала по корема и като спи и като скача. Още веднъж ти казвам, че няма страшно.

# 2
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Не мисля,че ще стане нещо.Нали нямаш болки?Ако беше да има нещо,то поне до сега да имаше болки,или някакво друго неразположение......то бебето е добре защитено от плацентата така,че споко.Нищо му няма

# 3
  • Мнения: 3 447
Няма страшно newsm10

# 4
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
По принцип от такъв удар не би трябвало да стане нещо,бебето си е защитено добре.Ако усетиш някакъв дискомфорт,не чакай да ти дойде деня за консултацията,ами иди да видят бебчо веднага.Спокойно,не се шашкай толкова,почивай си и се наслаждавай на бременността.

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Няма страшно!Околоплодните води са точно с тази цел-да пазят бебето!Ще трябва доста силен удар,за да му стане нещо на бебо.Желая ти нормална бременност и леко раждане!

# 6
  • София
  • Мнения: 131
Ако нямаш болки в корема и/или кървене според мене всичко си е ок. Бебчето е защитено от твоята коремна стена, от матката и околоплодната течност, така че едва ли е усетило "удара". Ако много се притесняваш обаче иди на гинеколог, за да не се тормозиш излишно и да го мислиш непрекъснато.

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Успокой се:)
Бебето е добре защитено ...

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Според мен не трябва да се притесняваш......пък и винаги трябва да можеш да звъннеш на гинеколожката си и да я питаш за нещата, които те притесняват

# 9
Mного ви благодаря,успокоихте ме! Каквато съм притеснителна мира не ми даваше. Аз се обадих на лекарката и ще ходя при нея в четвъртък.Лека бременност на всички ви!

# 10
  • Мнения: 8 505
Вече са ти казали-нищо няма да му стане.Спокойно.

# 11
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
не мисля че може да има проблем защото бебчо доста добре е защитен вътре в теб но ако си много притеснена или са ти се появили някакви болки,течение и т.н. отиди да те види лекар
успешна и безпроблемна бременост ти желая   bouquet

# 12
  • Мнения: 567
Щом ни те боли корема, всичко е ОК  newsm10

# 13
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Щом ни те боли корема, всичко е ОК  newsm10


 Peace

# 14
  • Мнения: 4 362
Не се притеснявай нищо му няма на бебчето то е добре защитено и аз без да искам се бях цапнала леко по корема в 5-ти месец  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт