частна ясла

  • 727
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Иска ми се да водя сина си 2-3 пъти седмично по 2-3 часа ( или половин ден) в някакво детско заведение да играе и общува с други деца. Някой може ли да ми помогне с идеи и места - може би в частна ясла повече биха се навили, едва ли в държавните е възможно такова нещо...?
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 116
погледни http://www.suny2.hit.bg/.
В момента организират яслена група - сигурно като се стопли  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 15 216
Можеш да го водиш и в детски клубчета. Така ще можеш сама да определиш кога да го заведеш, колко време да останете. Ако има дете, което по някакъв начин те притеснява-или ще си там и ще държиш положението под контрол, или ще си тръгнете.... Аз често водя Иво в "Пепеляшка" и съм много доволна.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 999
В "Чуден свят" има такава възможност. Можеш да си купиш определен брой часове и да водиш детенце там.

# 4
  • Мнения: 144
И мен в някаква степен ме вълнува същия въпрос. В момента не работя, и си гледам детето, но си мисля, че няма да и е лошо да общува и играе с деца за по няколко часа или половин ден. Намерих такава възможност в един частен детски клуб "Малчо" в Красна поляна, пуснах и тема а да се информирам как са условията, ако някай го е ползвал, но за сега вяма нищо. Ще се възползвам и от други предложения.

# 5
  • Мнения: 90
Мерси много за предложенията! А къде се намират тези детски центрове като "Чуден свят", "пепеляшка" и т.н.? Из центъра на София дали има подобни приятни клубчета?

# 6
  • София
  • Мнения: 6 999
Veli22, "Чуден свят" е частна детска градина. Намира се в Драгалевци. Пусни гугъл и ще намериш телефоните й и много инфо, както и инфо за много детски центрове.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 896
Sweet Home на улица Мърфи, работели с ваучери за реално използване часове...

Общи условия

Активация на акаунт