Колко често хълца Вашето бебе?

  • 4 569
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Колко често хълца Вашето бебе? Аз вече започнах да се притеснявам, защото моят бебо много често хълца / почти след всяко хранене а понякога и без да се е хранил. Напоследък забелязах, че започва да хълца когато гука. Педиатърката ми каза, че просто преяжда, но като гледам нормите за 2 месечно бебе той е в средната /това че не е над нормата означава, че не преяжда/. Не знам да се притеснявам ли и дали да търся лекарска помощ?

# 1
  • Мнения: 934
И моя вързоп , хълца след почти всяко ядене, а е гаранция, че не преяжда, дори яде по малко. Това с хълцането си е съвсем нормално. И голямата ми дъщеря хълцаше често.

# 2
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ами и ние хълцаме често по скоро когато не сме се уригнали добре не мисля че е повод за притеснения

# 3
  • Мнения: 1 878
Бебетата хълцат и то често без причина. От хълцането се тормози повече мамата отколкото бебето  Hug

# 4
  • Мнения: 2 271
Моята Вероника хълцаше много още,когато  ми беше в корема !Сега също,особено като се оригне по-силно или повърне!Оставям я да похълца и чак тогава давам вода.Няма страшно не се шашкай!

# 5
  • Мнения: 445
И Мартин хълцаше много на често като малко бебче - с причина или без. Спираше от само себе си, иначе нищо не помагаше.
Педито ми каза, да го държа не толкова легнал, като го храня, а малко поизправен.

# 6
  • Мнения: 663
И мойто бебче много хълца не се претеснявай за това.

# 7
Докато бях бременна съм усещала как ми подскача тумбака по цели нощи от хълцането на бебето.  ooooh!
А сега започваме да хълцаме след като сме се заливали от смях..  Party

# 8
  • Мнения: 46 492
Първите 2 месеца почти непрекъснато, същото беше и в корема ми, направо ме тресеше цялата  Crazy

# 9
  • Мнения: 8 505
Доста често в началото.И хълцаше по много време-20-30мин.Спря постепенно.И сега хълца инцидентно.

# 10
  • Мнения: 1 410
Бебетата хълцат и то често без причина. От хълцането се тормози повече мамата отколкото бебето  Hug

А моята сладурана даже и кихаше често. След един-два месеца ще спре.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 787
В началото,до към 3 месец, хълцаше поне веднъж на ден.Много често се сучваше да хълца и след всяко хранене.
Сега вече се случва много рядко,когато се задави преди това.

# 12
  • Мнения: 507
Бебо хълцаше доста често първите два месеца, а и сега му се случва 2-3 пъти седмично. И каката хълца, когато се смее много продължително.

# 13
  • Мнения: 577
И според мен няма място за притеснение,няма бебе да не хълца.Аз го оставям да се нахълца,вода не давам Flutter

# 14
  • Мнения: 2 220
И синът ми хълцаше много още докато беше в корема ми. Като се роди също и то доста продължително време. Първите месеци много се сърдеше и плачеше, сега вече хълца само като се е смял много и не му прави голямо впечатление.

Общи условия

Активация на акаунт