От олиото на Чико се изприщихме!

  • 872
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Много съм недоволна от Чико и от олиото и от почистващото мляко. Получихме обрив и зачервяване.

# 1
  • Мнения: 1 878
Олиото вече не се препоръчва за бебета, защото запечатва кожата и тя не може да диша, като по този начин води д о изсушаване, образуване на сухи участъци, които се зачервяват лющят и приличат на лишеий. Предпочитайте тоалетните хипоалергенни млека за овлажняване. Ние лично сме доволни от Клоран и Мустела

# 2
  • Мнения: 3 360
Много съм недоволна от Чико и от олиото и от почистващото мляко. Получихме обрив и зачервяване.

А малката се обрина от Джонсън и затова минах на зехтинче първите месеци ,сега-бебешко мляко HugИ проблеми няма Naughty

# 3
  • Мнения: 46 434
Хубаво е да определите дали точно олиото е проблема, защото ако е нещо друго, ще продължава да действа.
Какво папкате?
Ползваш ли белина?

# 4
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ако в този момент изключваш други дразнители-памперси,претопляне,изтудяване,храна и т.н. значи може и да е от него
млеката може ли да се ползват от 3месечни бебета
благодаря и извинявайте за намесата 

# 5
  • Мнения: 135
Сигурна съм, че е от олиото то е новото. Не ползвам белина и сме само на мляко и плодов сок!

# 6
  • Мнения: 445
Трябва да се разбере дали наистина е от това бебешко олио или от храна, прах с който си прала дрешките и други. Ако си сигурна, че е от олиото, смени марката.
Да не е от сока?

# 7
  • Мнения: 46 434
Може и да е от сока. Какъв сок даваш и от колко време?

# 8
  • Мнения: 2 220
На мен ми се появяваха пъпки от крема за бюст на Чико. Може другата им козметика да е хубава, но вече не бих си купила нищо, нито за мен, нито за сина ми!

# 9
  • Germany
  • Мнения: 7 879
И моя син се изрина от олиото на Чико. В момента в които спрях да го мажа с въпросното олио и пъпчиците изчезнаха. Просто смени козметиката.

# 10
  • Мнения: 5 103
Дали е от олиото? newsm78

# 11
  • Мнения: 254
Ами и аз да споделя.
Купих си олио на ЧИКО,като бях бременна в 6 месец за да го тествам първо върху себе си.И... немога да ви опиша гърдите ми какви станаха...целите в ситни пъпчици със водно връхче.Спрях олиото и пъпчиците изчезнаха.

п.с. щях да забравя,олиото ми го препоръча доктор,но май и второто си дете ще мажа със зехтин(а на доктора няма да кажа за да няма криви погледи) Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 866
И на мен дъщеря ми се е обривала от козметика, но от Джонсан и Нивея. Бюбхен беше решението.

# 13
  • Мнения: 648
Александра също се обрина от олиото на Чико, със сигурност от него, явно в България тези марки не са най- оригинални, имам предвид и Jonson. Мажем с млякото на Bubchen- страхотно е!

# 14
  • Мнения: 4 392
Aко си сигурна,че е от олиото,си мисля за 2 вероятми причини... ThinkingИли е с изтекьл срок на годност, за което се сьмнявам,защото сигурно си го гледала,като си го купувала и другата,за мен сьс 99% вероятност,попаднала си на менте,което се произвежда в сьмнителни гаражи от  #Cussing out #2gunfireсьмнителни*бизнесмени*.Моите впечатления,че наи често се правят ментета на наи купуваната козметика.Затова аз никога не купувам продукти на Чико ,Пенатен(на Джонсьн и Джонсьн),Хед енд Шолдьрс,Пантен.Маи и Нивея та вече не винаги е читава!!! #Cussing out
Обаче сьм сигурна ,че и тези мизерници ще си получат заслуженото!

Общи условия

Активация на акаунт