Да я купя или не,това е въпроса...

  • 751
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 098
Става въпрос за една шевна машина.Другата седмица след 11.02.в PLUS(това го пиша за тези,които си търсят машина), пускат шевна машина AEG за смешните 80 евро,с 23 програми(вкл.декоративните),педал,вградена светлина,аксесоари и зиг_заг.цената й по др.маг.е 150 евро.
Работата е там,4е свеки преди 2 години ми подари Лу4ник,а в България имам Сингер.Тази Лу4ника е тук и шия с нея,но малко ме затруднява,тъй като е сложни4ка за употреба.
Незнам,при положение,4е я имам дали да си купувам другата.Сигурна съм,4е с АЕГ Ще ми е по_лесно да работя.Мъжо каза,4е тази старата мога да я върна на свеки,Щото Ще си имам по_хубава,но на мен ми се вижда грозно_"на ти си машината,аз си купих друга",не бих го направила така.

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ако не ти заема много място, запази подарената и си купи и новата с обяснението, че има допълнителни екстри, но си цениш и първата.

# 2
  • Мнения: 7 091
AEG-то електронна ли е? Ако Е- не я взимай. Страшно бързо се развалят. Иначе честно да ти кажа, Лучника си е стабилна машина. Ела да видиш с тези новите финните какво става. Имам в БГ Сингер от баба ( крачен), Пфафф от майка , ами нито една от машините, които си купих тука не ми вършеше работа като тези двете. А Сингера направо е железен. На него и палта сме шили. А тук- пак Сингер, пълен боклук. Една нежна конструкция, не можеш 1 кат вата да прекараш. СЪщата работа и с Brother, каквато имам сега. Макар че и аз се изтърсих за последната 150, ама пак по-бива за момента.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 098
Пепе,много хубаво си го казала_"ценя много първата" GrinningС тая реплика никой не може да ти се разсърди. Wink
Тандури,май не е електронна,но Ще ида в понеделник да я видя.
И моя Сингер е от баба ми Hug,подари ми го жената,какво ли не е шил ooooh!
Той е от онези кра4ните в шкаф,но аз го модернизирах,сложих му педал и мотор. PeaceНаправо си е антика,но не мръдва. Heart Eyes
Наистина в новите машини вси4ко е пластмаса и се трошат яко,но все пак Ще ида да й хвърля едно око. Flutter

# 4
  • Мнения: 1 629
Марибел, щом шиеш, новата машина ще ти е само от полза. Всички нови модели са изключително лесни и удобни за употреба. Колкото до Лучника, бих си го пазила в резерв, тъй и тъй е вече подарен Wink

# 5
Сингер от доста време не е символ на качество на американския пазар, докато Brother са може би най-добрите, но с уговорката че говоря за по-висок клас машини. За тези под 200 долара нямам думи и за Brother и за Сингер. Euro Pro в този ценови клас ги превъзхождат многократно, но при тях сервиза е проблемен.
на питащата аз бих препоръчала да изчака и да си вземе добра машина, която да е с повече операции, защото 22 операции на практика са си нищо ( моята е с над 400 и са ми малко) или пък да си вземе един оверлог вместо нова машина, така ще може да придаде добър вид на ушитите неща.

Общи условия

Активация на акаунт