Моля помогнете, събирам мнение за д-р Джеров от Майчин дом

  • 2 185
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 507
Здравейте мами,
Искам да Ви помоля за малко помощ.  Hug
Скоро ще раждам и съм решила да е в Майчин дом. Знам че малко май съм позакъсняла с избора на лекар, но първо си мислех да отида, и да си раждам без да се оговарям с никой и какво ще да става. Напоследък обаче, чувам доста страховити нещо от всякъде и започнах да се притеснявам. За това реших, че по-добре да си платя, за да няма проблем. Не ми се рискува, чакам това дете и се лекувам от години за да го имам. Просто ме е страх, за него.  Embarassed
Препоръчаха ми д-р Джеров. Ако някой има впечетление за него или знае каква му е тарифата, ще съм много благодарна, да ми каже.
Благодаря Ви предварително!  Hug

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 397
Аз раждах при д-р Джеров - секцио. Първоначално не  ми вдъхна много доверие - стори ми се прекалено млад, но ми го препоръча приятелка, на която е правил тежка операция. Всичко мина перфектно, а доктора беше много внимателен. След два дни дойде да ме види, тогава много недоволствах (мислех, че ще идва, ако не няколко пъти на ден, то поне по веднъж). Сега ми е смешно като се сетя. В края на краищата не бях само аз родилата. Ако те интересува още нещо питай.

# 2
  • Мнения: 507
Благодаря ти за отговора, писах ти на ЛС.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт