колани за след раждане

  • 556
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
носите ли колани за след раждане и какви?някъде бях чела,че били вредни -вие как мислите

# 1
  • Мнения: 5 299
Бях си купила, но го сложих само 1 път първата седмица, защото си облякох по тясна блуза и исках да ми поскрие малко изливащата се плът Sick Против съм коланите, защото мускулатурата се отпуска. Най-добре коремни преси(но поне 2 месеца след раждането, а дотогава = по-широки блузки Peace

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Носих за да ми помогне на кръста.Първите дни ми помагаше и за корема, след това си купих термоклин.

# 3
  • Мнения: 1 393
Аз носих специален ластичен колан,но и най-малкият номер ми беше широк,а не съм хич слаба и трябваше мъжа ми да ме увърта по 2пъти с него,защото сама не можех да си го слагам и ефекта е нулев...корема си ми остана  Sad

# 4
  • Мнения: 4 915
Не съм носила.
Бях секцио, но не заради тази причина, а защото смятам, че е добре мускулатурата да не се поддържа по такъв начин, а да се стяга сама.

# 5
  • Мнения: 147
Според мен има значение до колко се е прибрал корема след раждането. Моят беше прибран още след самото раждане (и бременна не ми личеше много много). Според мен коремните преси са най-ефективния метод за стягане.

# 6
  • Мнения: 270
благодаря ви момичета,ще правя гадните коремни преси и това е,но ако все пак ми се налижи да облека нещо по-тясно да не се притеснявам от един-два пъти нищо няма да ми стане.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 016
Аз имам но ми стяга мн гадно на корема когато седна и затова съм го слагала 3-4 пъти до сега...май нямаше мн смисъл от тази покупка, а и с него или без все тая абщо взето, ама то корема ми се почти прибра още от раждането, сега съвсем вече нямам, освен 1 кило отгоре ама то си етластинка:)

# 8
  • Мнения: 4 358
Раждах нормално. Гинекологът ми каза, че е по-добре да не слагам нищо стягащо на корема.

# 9
  • Мнения: 52
при мен беше необходимост без него  всяко елементарно движение беше съпроводено със страшна болка ползвах най обикновенни ластични гащи

# 10
  • Мнения: 270
а някой ползвал ли е тези които предлагат в ДАНЕТ?

Общи условия

Активация на акаунт