Модни консултации - 2

  • 53 147
  • 734
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 87
Ам, позагладих косъм доволно. И сега всеки панталон подчертава недостатъците. И слагам отгоре едни широки блузи тип "прилеп", за да не личи. Ама ми писна гардероба да е пълен с такива блузи. Но сега като погледнах отстрани на снимка как изглежда мисля да зарежа фантазиите с корсетите на мъжа ми. Струва ми се, че по-зле ще стане

# 211
  • Мнения: 22 427
Викта-Тутка-Рачка, с такъв тип панталон няма как да не стърчи и съвсем малко излишно месо.
Вземи си панталон, дънки с достатъчно висока талия, а не такъв, който ти пада малко над линията на бикините.
Тогава ще можеш да облечеш и блуза по тялото.
Също можеш да носиш поли с висока талия.

# 212
  • Мнения: 3 242
Купи си стягащо бельо, както вече ти предложиха Wink И ако ще си вземеш, купи си такова, а не само колан или гащи .
Скрит текст:

# 213
  • Мнения: 87
Имам подобно, но без презрамки. Винаги ми се смъква под бюста. Дали би могла да кажеш от кой сайт да го поръчам?

Maryse, имам и дънки с по-висока талия, но и там коремчето "превтасва" над колана. Сега мисля да се пусна на един лов за пола с висока талия. Отдавна не съм носила пола.

# 214
  • Мнения: 3 242
Знам че се смъкват, за това и ти предлагам с презрамки. Нямам представа къде можеш да си го купиш, но съм сигурна, че момичетата в темата могат да те ориентират къде какво има.
Единственото място за където се сещам е Амазон Wink
http://www.amazon.co.uk/Vktech-Woman-Slimming-Shaper-Underwear/d … eywords=body+slip

# 215
  • Мнения: 87
Това в Амазон изглежда доста добре. Стабилно и побдига дупето. Аз и с дупето имам кошмари. Винаги е било плоско като дъно на тепсия. Може да го добавя към поръчката на Киндъл-аа. Благодаря.

# 216
  • Мнения: 3 242
Не бързай да го слагаш в кошницата Simple Smile дадох ти го само като пример, така че разгледай добре и си избери нещо с положителни ревюта Wink
http://www.amazon.co.uk/CC5831-nude-XL-Thermal-Adjustable-Abdomi … shapers+for+women

http://www.amazon.com/Koketa-Womens-Slimming-Sculpting-X-Large/d … 402108&sr=1-4

А това е български сайт Wink
http://hitro.bg/single/178017

Последна редакция: нд, 29 сеп 2013, 00:03 от Troy

# 217
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
ох, тез тлъстинки и на мен са ми вечен проблем...
от опит, полите винаги прикриват повече коремна маса от което и да е друго облекло.

# 218
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Хе хе, ти каквото ни наплаши.
Не си чак толкоз окръглена, де  Stop


И аз си те представих със съвсем други размери, като дамата с черно - бялата рокля.

Тук също има оформящо бельо от бг сайт, имат и магазини в страната. Но, нямам лични впечатления от марката, която продават. От стр.2 започват тези, които са с презрамки.
http://samozdrav-bg.com/index.php?route=product/category&pat … =36_61&page=2

Относно дънките ти, за които казваш, че са с висока талия, но въпреки това отгоре прелива. Мисля че, вече са ти малко умалели. От собствен опит знам, как изкачат самодоволно паласки, бричове, шкембета, ако размерът не е твоя и как същият панталон прикрива доста, ако е правилния размер.

# 219
  • Мнения: 672
Да кажа първо добро утро   bouquet
Викта-Тутка-Рачка, не си дебела, просто корема не се е прибрал. Нямаш нужда нито от корсет, нито от стягащо бельо. Наблегни на спорт и разумно хранене и нещата ще си дойдат на мястото.

# 220
  • Мнения: 87
Благодаря ви, момичета, помогнахте ми много.
missNoir, ще пробвам с по-голям номер, дано стане. Все повече съм навита и на пола с по-висока талия заради положителните мнения. Стягащо бельо определено ще си купя и с презрамки. Най-вече да опитам.
_Nat_, на разумно хранене наблягам от 6 месеца (дъщерята е на 9 месеца вече!) Не ям сладко, пържено, не пия газирани напитки, забравих за чипсовете и снаксовете, не ям след 18ч, пия чиста вода и наистина в резултат на тези усилия коремът е в сегашния си вид. Иначе беше по-зле. Ама пусти спорт... никога не съм била фенка. Но ще се наложи и да поспортувам. Няма накъде да се отлага

# 221
  • Мнения: 3 371
тутка-рачка Laughing/много забавна беше със свекървата, какво стана с нея Twisted Evil/, аз бях така като теб 3 г след раждането на малкия ми син Shocked . беше ужасно и си го обяснявам с това, че бях на години - 33. когато родих големия -бях с почти 10 по-млада и влязох във форма за 2-3 месеца.

аз свалих килограмите и поради заболяване, но и защото спрях тъпкането в въглехидрати -хляб, торти. за мен няма друга причина -ядеш огромни количества храна -не разходваш енергия----> дебелееш. никога през живота си не съм спортувала -нямам енергия, имам хашимото и едва покривам ежедневните си енергийни нужди, какво остава да ги пилея за спорт.

корсетите подхождат на хубави, оформени фигури  Simple Smile, в твоя случай ще изскачат тлъстините отвсякъде и ще е гротеска по-скоро, отколкото търсен съблазнителен ефект.

аз нося много корсети, жартиери, чорапи, но едва след като отслабнах и ако кача 2 кг над 51 - вече не изглеждам добре.

добър съвет е за стягащото бельо, стига да не се чувстваш притисната като в менгеме Laughing

# 222
  • Мнения: 87
Някой реши, че съм ви пуснала да се пързаляте по пролетния сняг с темата за свекито. Живи и здрави, тя си е все така дразнеща и нахална конска муха Simple Smile Край на оффтопика Simple Smile
Не бих казала, че ям много, но и не спортувам, което е много лошо. За корсета и аз се бях доста разубедила. На мъжО много му се е дощяло, ама все още не съм Джена Джеймисън, тъй че... корсетчета ще гледа само по телевизията. Благодаря, момичета, започвам с фитнесче и, дай Боже, скоро да ги махна тия тлъстини

# 223
  • Мнения: 1 338
Витка, аз от стягащо бельо нищо не разбирам, но едно е ясно - само по бельо не може да се ходи  Mr. Green Затова потърсих из нета точно по твоя "проблем", какви дрехи избират жените след раждане (те всъщност не са много по-различни от тези по време на бременността).
Обратно на очакванията ми попаднах на райета като вариант. Добрата новина за теб е, че идват студените месеци и тепърва ще се носят шалове и връхни дрехи, които много добре прикриват ... каквото си пожелаем. Не знам дали си напълняла в краката, но другото хубаво е, че сега са много модерни oversized дрехите + тесен панталон или клин, а точно това в комбинация с шал и едни готини боти/ботуши е просто супер.
Също така, установих, че така модерния в последните години пеплум модел рокли и блузки, стоят еднакво добре както на слаби така и на по-пълнички дами, като при вторите успешно прикрива коремните зони ... Ако ти е писнало от широките дрехи, просто им добави едно фино коланче в горната част, където е талията, за да подчертаеш и пооформиш визуално нея, останалото ще падне върфу проблемната зона.
Блузите и роклите с набор отпред, също са добра идея...
Роклите, полите и панталоните с висока талия, вече са ти ги предложили момичетата ...
Пускам си коментара и ще редактирам до няколко минути с изображения, че от телефона това упражнение малко се усложнява ...

# 224
  • Мнения: 3 242
Моринга, Моринга.... момичето няма намерение да седи пълна цял живот, така че едва ли има намерение да си сменя целия гардероб заради няколко излишни килограма! По скоро иска да изглежда добре с наличните си дрехи!

Общи условия

Активация на акаунт