Направих гаф

  • 1 085
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 419
Здравейте мили мамчета,
накратко ще ви въведа в историята, за да ви задам един въпрос.
 Гинеколога, който ме наблюдава в поликлиниката е д-р Мишел. Не съм доволна от него, може би на повечето от вас вече стана ясно за какво говоря. Ще раждам при д-р Богословова и ходя при нея контролно, но изследванията, отчитането на тоновете и изобщо консултацията все още си я провеждам при Мишел в поликлиниката, защото ми е по-близо и естествено безплатно. Имах намерение да кажа на Мишел, че няма да раждам при него, но по-късно. В петък бях при Богословова е се засякох случайно с Мишел, е, казах му, нямаше как. Та въпроса ми е дали той може да ми направи някой мръсен номер, да ми откаже да ми прави консултация или изследвания??? Все пак от него трябва да си взема и 45 дневния болничен преди раждане
Благодаря предварително!

# 1
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ni6to ne moze da ti napravi, moze6 vinagi da se opla4e6, taka 4e spokoino,a za tova 4e ste razda6 niakde drugade si e tvoi problem ne si dlazna na nikogo.Ti hodi6 pri poliklini4en lekar, i izbora e tvoi v koja bolniza ste ide6.
Kraino vreme e da se razbere 4e sa na6i vsi4ki prava i lekara e tozi koito tribva da se saobraziava!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 974
Здравей,
ти си в правото си да си избереш лекар и болница в която да родиш, пък и той си взима парите от теб чрез НЗОК.
Не съм сигурна ,но може би и джи пи може да ти издаде болничния лист.
А и не мисля, че той ще ти напарви номер едва ли си първата която е на консултация там и не желае да ражда при него.
Успех, и не се притеснявай!  Wink

# 3
  • Мнения: 772
Освен това нали лекарите в поликлиниките трябва да имат определен брой пациенти, така че и аз мисля, че изобщо едното няма връзка с другото, макар, както разбирам, този лекар и да изражда някъде, така ли? но това наистина не би трябвало да има общо с работата му в поликлиниката.

# 4
  • Мнения: 419
Да, той изражда в Шейново и д-р Богословова никак не му е от любимите. Доколкото разбрах от форума са имали скандали, заради немарливото му отношение към пациентките

Общи условия

Активация на акаунт