Пробвали ли сте пюретата Hello?

  • 470
  • 10
  •   1
Отговори
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
дайте отзиви за тях,свекърва ми вчера била купила,днес ще ги пробваме да видим дали ще ги хареса.добре изглеждат пък ще видим.благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 042
PeaceАз давам от плодовите пюрета "HELLO" на синът ми, това от круша и  това от манго и той много ги харесва.
[/size][/color]

# 2
  • Мнения: 78
Вчера пробвахме банан. Хареса й. По-хубави са от Ганчев

# 3
  • Мнения: 445
За мен те са най-добрите. Мартин ядеше ябълка, банан и кайсия. Дори и аз като ги опитах останах впечатлена.

# 4
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Абе, гледах ги от вси страни, чесах се по чутурата и не взех.
Разликата в цената с Ганчев беше примерно 5 ст средно, а са внесени и транспортирани от Чехия. Не е особена причина, но затова не ги купих.

# 5
  • Мнения: 4 068
А зеленчукови има ли или са само плодови?
И аз ги гледах оня ден в Била, но не взех. Днес обаче може и да взема за проба.

# 6
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Отдавна съм ги въвела в менюто на дребния. Той по принцип на темата "плодови пюрета" е доста капризен, но тези ги хапва с кеф Wink

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз вземам такива за детенце,  и ги харесва, сега купувам манго и праскова, Ганчев нещо не ми харесаха, те и Хаме са 1 и нещо и не са български.
А зеленчукови има ли или са само плодови?
И аз ги гледах оня ден в Била, но не взех. Днес обаче може и да взема за проба.
Само плодови съм виждала, на промоция бяха тези дни в Била по 0,84 лв

# 8
  • Мнения: 3 042
Цитат
Само плодови съм виждала, на промоция бяха тези дни в Била по 0,84 лв
PeaceИ при нас  е така.
[/size][/color]

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
В нашата Билла ги има от малко преди Коледа, ако не се лъжа. Поне тогава ги забелязах. Веднага взех няколко и останахме доволни- беба си ги хапва сладко- сладко. Най- много купувам манго, защото другите се намират и на други марки. Последно яде ягода и праскова. Не съм видяла обаче да има зеленчукови. newsm78

# 10
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
благодаря за отговорите!преди малко яде манго и много и хареса,явно вече такива ще взимам Laughing

Общи условия

Активация на акаунт