От тъмно кестенява коса как да стане много светло кестенява?

  • 8 034
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
Та въпроса ми е как в домашни условия мога да се боядисам в светло кестеняво или лешник. Досега съм се боядисвала само в червено, а в момента косата ми си е естествено тъмно кестенява.Нямам възможност да отида на фризьор сега ,а ми се иска промяна.
  Трябва ли да обезцветя според вас преди това и с какво?
  И моля ви кажете от коя боя сте доволни вие?
 

# 1
  • Мнения: 952
Ох съвет не мога да ти дам, защото аз не бих рискувала в домашни условия.Косата мие дълга а и доста си я щадя Mr. GreenАми аз също  се глася да се правя кестенява но ще ходя на фризьор.Хубави отзиви съм чувала за Лореал,Гарние

# 2
  • Мнения: 1 063
Feria Flash Beige Brown на L`oreal с технология Color Booster – косата се изсветлява и боядисва едновременно. Ето тук има линк, който пуснах във  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=73770.0
Ivelinka, става и за домашни условия, но ако можеш да се справиш сама. С тази боя няма нужда от предварително изсветляване.

# 3
  • Мнения: 150
Иванджелин  благодаря за линка  и за идеята.  Hug Мен точно такова нещо ме интересува.А да те питам -пак в тази тема си писала за L'OREAL Casting номер 34-  тя има ли такъв ефект да изсветлява и боядисва едновременно или не?  newsm78

# 4
  • Мнения: 1 063
Не миличка. Casting -а даже потъмнява косата; пада за около месец – два. Но е много сладко тъмно кафяво и стои страхотно на слънце. Другата (от линка) е трайна, много е щадяща и аз ли си въобразявам, но подхранва. Само, че трябва да имаш готовност, когато започне да израства и се получава разлика в корените. И косата след боядисване не пада, докато някои са се оплаквали от косопад след боядисване с Casting (въпреки, че е без амоняк).

Общи условия

Активация на акаунт