Цикъл през кърмаческия период

  • 394
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 352
Мили мами,
искам да ви питам - след като веднъж ви се възобнови цикъла - а все още кърмите - редовен ли ви беше - в смисъл идваше ли ви на някакъв регулярен период (на колко дни)? Мен за пъви път преди месец и малко ми се възвърна цикъла...но ни вест, ни кост този месец.... Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes

Та моля ви - кажете ми..... как е при вас???

Все още се кърмим в 8 сутринта, в 17 следобед и 21 вечерта и "Н" на брой пъти през нощта!

# 1
  • Мнения: 577
на мен специално цикъл ми доиде малко след като родих и от тогава не ми е идвал,но разбрах че това е до ген,мойта майка не е имала докато ме е кърмила т.е до 1,1 година

# 2
  • Мнения: 3 447
На мен ми се възобнови приблизително месец и половина след раждането и оттогава ми е съвсем редовен на около 29 дни. И това при положение, че кърмя усилено. Но всичко е индивидуално явно - аз се бях настроила да си изкарам още година без цикъл, ама не би Sad

# 3
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
идва си, когато си иска Mr. Green, но то е нормално, така че няма проблем Grinning

# 4
  • Мнения: X
Не се притеснявай,нормално е да не е редовен веднага след възобновяването си.На мен ми дойде 8-9мес.след раждането и едва след годинката се нормализира.А ,и да не се шашкаш ако бебо неще да суче през това време-променя се телесната миризма на майката и това понякога ги плоши-но можеш да цедиш с помпата и като ти свърши си караш пак от гърдите.

# 5
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Дойде ми около месец и половина след раждането и оттогава всеки месец точен като швейцарски часовник - на една и съща дата всеки месец (т.е. през 30 дни) Crazy
Пък аз се надявах, че ще намажа някой и друг месец без цикъл заради кърменето, ма ми излязоха криви сметките Rolling Eyes

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 123
когато родих баткото цикъла ми се появи за пръв път когато той беше на шест месеца. След това имаше един два месеца когато не беше съвсем редовен, но после си се нормализира. Сега още нямам цикъл - дано да не се появи скоро Praynig

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 603
При мен дойде на 4-тия месец и е редовен на 29дни, сравнително болезнен. Преди ми беше нередовен и без признаци и заради това се хванах късно бременна  Embarassed

# 8
  • Мнения: 4 242
При мен от 3-я месец след раждането е като по часовник.

# 9
  • Мнения: 352
Момичета благодаря за отговорите! Днес вече съм спокойна! Имам добри новини така да се каже - е с закъснение от 7 дни Simple Smile но все пак - ура!

Общи условия

Активация на акаунт