За околоплодна вода

  • 509
  • 9
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Сестра ми има по-малко околоплодна вода от колкото трябва това можели да е причина за секцио?

# 1
  • Мнения: 449
Не мисля, че е някаква причина за раждане със секцио. Моите околоплодни води също са намалели, но ще раждам нормало. И ако някой знае дали това е опасно, че са ми намалели водите да сподели.

# 2
  • Мнения: 337
Не, това не е причина за секцио, моята околоплодна вода също беше малко, освен това бебето беше голямо а и аз съм на 40 години и въпреки това доцента от Майчин дом не ми разреши секцио. По принцим водата ако е по малко не е толкова голям проблем, но ако е повече е много вероятно да има някакви аномалии, затова тогава правят иследвания на плода.

# 3
  • Мнения: 1 393
Единствено лекар може с точност да ти отговори на въпроса  Simple Smile

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Според мен също- това не е повод за секцио!Често се случва да намалеят водите,когато си пред термин,но раждането си протича по естествен път без проблеми!

# 5
  • Мнения: 7 640
зависи как е плода- нещо казали ли са ви за него? и коя седмица е жената?

# 6
  • Мнения: 1 410
Само това не може да е причина за секцио.  Naughty

# 7
  • София
  • Мнения: 2 428
Една позната я бяха вкарали в болница, за да й "доналеят" течности, но не е са й казали че е за секцио поради тази причина.

# 8
  • Мнения: 382
При мен бяха малко още от края на 7-ия месец... Трябва само да се следят да не намалеят повече. Родих нормално, никой не ми е споменавал да е причина за секцио

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Благодаря за отговорите! Hug

Общи условия

Активация на акаунт