За СПА - хотелите

  • 41 334
  • 196
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Искам да споделя личните си впечатления, може да е от полза за някои от вас. Последно бяхме във Велинград, хотел "Рич" - много съм доволна, макар, че се бяхме ориентирали към "Олимп", но нямаше места. Хотела е малък, но има мсичко необходимо и бих казала, че е доста луксозен - стаите са с огромни спални, хубави бани с вана, сушоар, халати и чехлички /дори за децата имаше халатчета/. Ресторанта е с програма, битов стил, вкусна храна, дори ми пасираха всеки път каквото си поискам. Басейна не е много голям, но става, има и джакузи, а масажистката, на която попаднах....беше върха - така ме намачка, че още ми държи. За вторат вечер решихме да поръчаме бавачка - 7 лв. на час. Аз си приспах детето и точно в 21 ч. тя пристигна, стоя до полунощ, а ние се повеселихме в ресторанта. Така... какво друго...а, лоби бара е много готин - с огромна камина и доста място за дивеене /беше пълно с дечица/.
А сега за хотел "Орфей" - Девин. Ами, не ми хареса, може би защото бяхме за Нова година там - тъпкано с народ и очевидно не бяха подготвени. Води се 5 звезди - нищо подобно, оказа се, че има две секции и ние сме, разбира се, в 4 звездната. Спретнахме няколко скандала, но тава беше. Стаите не са нищо особено, жегата е страшна, но пък басейните са страхотни! Процедурите също са добри - масажчетата са в затъмнени снаи, музика, свещи...
Следващия път се надявам да успеем за Велинград в "Олимп" и ще ви пиша.

# 1
  • Мнения: 5 622

 А дали нямат сайтове тези хотели?

 Ние на СПА хотел ще ходим сега за Св. Валентин, до сега не съм ходила точно на такова място. Ще видя как ще е и може да дам отзиви, ако искате. Става въпрос за хотел АЗАЛИЯ на Св. Константин и Елена. Хотела е 4 звезден.

 кажи какви са цените в споменатите от теб хотели  Peace

# 2
  • Мнения: 1 180
Във Велинград хотелите са около 90-100 лв. стаята /става дума за Рич, Олимп, Абир  - в последния няма басейн/, с включена закуска. За Орфей не помня, бяхме с новогодишен пакет. Хотел "Рич" има много хубав сайт http://www.hotel-rich.com/. Стаята ни се водеше лукс и беше95 лв., а иначе са по 85 лв., не знам каква е разликата, тази ни препоръчаха с двете деца. Потърси на спа-хотели и ще ти излезе всичко.

# 3
  • Мнения: 5 622

 Малеее..е, то е ясно, че няма да се ходи там!  Joy Не е за нашата черга този ценови ранг  Whistling

 Ние сега където ще ходим, стаята, когато не е в сезона, демек по това време е 70 лева, представям си в сезона, зза какво става въпрос. Но и 70 лева са ни ужасно много, но ние ще се възползваме от Св. Валнетинската оферта, която е доста интересна  Heart Eyes Пък и само за един ден, все ще ги репжалим някак си. А ако отидем до Велинград, няма да можем да се разминем с еднодневно спане в този хотел. Завиждам ви, че можете да си позволите лукса да посещавате подобни места  Heart Eyes Hug Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 6 522
И аз не съм особено доволна от Спа Девин, но процедурите са супер иначе верно голяма жега и обслужване, неотговарящо на цените

# 5
  • Мнения: 273
Аз препоръчвам спа хотел Лайт във Велинград http://hotels.light.bg/velingrad/bg/ . Бяхме там с малката преди Коледа и останахме много доволни.
В "Рич" не сме ходили, но сигурно и там е много хубаво, щом е обявен за хотел на годината /2005/.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Във Велинград хотел "Велина" е на 1во място за нашето семейство.
http://www.velinahotel.com/

# 7
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Олимп на Велинград е супер. Стаята е 85 лв. Басейнът е по-голям от този на Рич. Хубаво е. Обстановката е приятна!

# 8
Тъй като аз много обичам  СПА-хотелите с удоволствие ще споделя и моите впечатления от тях.Лично за мен и семейството ми най- много ни харесват "Двореца"във Велинград и "Орфей"в Девин,но за съжаление са с по-високи цени.За Велинград одобрявам и х-л"Рич".

# 9
  • Мнения: 884
Я кажете къде са най-добри процедурите и масажите от хотелите във Велинград (много постна ми се струва спа програмата на РИч  Thinking ) а този Олимп сайт има ли ? Също да попитам някой да знае добър спа хотел по-наблизо към Варна( но не по морето  Wink ) някъде на спокойствие и тишина   bouquet

# 10
  • Мнения: 3 153
х-л Хисар в Хисаря е страхотен! А пък за лятото е фантастичен със страхотен външен басейн на няколко нива!

# 11
  • Мнения: 1 417
Катарино СПА между Разлог и Банско. Отлична база, добро обслужване, храната е много добра.Струва си да се почива там, ама след ски сезона, че сега цените са  Shocked

# 12
  • Мнения: 884
Катарино СПА между Разлог и Банско. Отлична база, добро обслужване, храната е много добра.Струва си да се почива там, ама след ски сезона, че сега цените са  Shocked
[/quot
А някакви  сайтове или някъде където може да се видят?

# 13
  • София
  • Мнения: 6 522
http://www.hotelkatarino.com/
ходихме и там - много добро  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 4 412
Я кажете къде са най-добри процедурите и масажите от хотелите във Велинград

Кажете въобще за процедурите - от къде сте най-доволни и кои процедури

Общи условия

Активация на акаунт