Някой с добри познания по български език да помогне!!!

  • 1 728
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 249
не знам дали поставих правилно заглавието на темата но Sad-става въпрос за едно момиче от дома в Доганово,което ще кандидатства тази година "Предучилищна и начална педагогика"-с помощта  на мами от форума намерихме примерни тестове  инфо за колежите и университетите,но....ми се ще да намерим някоя учителка по български език или някой който учи бъларска филология за да я 'погледне" какво ниво е и по възможност да й даде 1-2 урока-за основните неща
Някой има ли идея как да помогнем? Praynig
благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 248
Ох, дано този път се намери такава мама! Praynig Преди няколко месеца като пуснах аз такава тема (става дума за едно и също момиче), въпреки че получихме подкрепата на много майки, не се намери конкретен човек! Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 529
Момичета, моля пишете ми за кога конкретно трябва да се свърши работа, за да видя какво мога да направя. Засега нищо не обещавам, но евентуално бих могла. Първата ми специалност е полска и българска филология и имам и известен опит с преподаването на български и литература, макар че беше преди доста време  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 248
Момичета, моля пишете ми за кога конкретно трябва да се свърши работа, за да видя какво мога да направя. Засега нищо не обещавам, но евентуално бих могла. Първата ми специалност е полска и българска филология и имам и известен опит с преподаването на български и литература, макар че беше преди доста време  Rolling Eyes


Ако щеш вярвай, сега влезнах си мисълта да ти пиша ЛС, ако можеш да помогнеш! Party
Работата трябва да се свърши до лятото, когато са изпитите. Момичето пише много красиво, четливо...знам, че тези неща се взимат под внимание! Rolling Eyes Но допуска грешки, самата тя го осъзнава, но в училището в Елин Пелин, където учи, свясна преподавателка й преподава тази година за пръв път. Предишните са ги водили по кафетата!  Close А иначе има желание да се оправи този проблем и да запише да учи.

В събота ще ходим до Доганово и ще ти кажа точно кога имат свободно време, че нали Дунчев ги води по разни курсове! Crazy

Поздрави и до скоро! Hug  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 529
Ок  Simple Smile Ще чакам да кажеш кога и да видим как ще си подредя нещата Thinking Sunglasses

# 5
  • Мнения: 2 249
да допълня-става въпрос за Дани-сестрата на  Ели-моята къщелница-много е надъхана да учи-дадох й тестове,които разпечатах от нета и някои които мами тук ми пратиха-ама друго си е да я погледне учител поне 1 път Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 1 413
Аз искам да помогна, завършила съм българска филология, не съм преподавала в училище, но в частен учебен център съм помагала на кандидат-студенти. Не разбрах само къде можем да се видим с момичето - идват ли до София, как да го организираме. Мога да й дам правописен речник, ако прави грешки да си сверява.

# 7
  • Мнения: 2 249
Аз искам да помогна, завършила съм българска филология, не съм преподавала в училище, но в частен учебен център съм помагала на кандидат-студенти. Не разбрах само къде можем да се видим с момичето - идват ли до София, как да го организираме. Мога да й дам правописен речник, ако прави грешки да си сверява.
Много ти благодаря Hug-кажи ми кога ти е удобно на теб-най-добре ще е да е през почивните дни-Дани може да спи у нас и да се стрещнем в къщи-живея в центъра до Халите
искам да се организираме така ,че да е максимално удобно за теб Hug
имаш ли идея какви тестове и откъде да й купя?трябва ли да са от съответния унверситет в който ще кандидатства?

# 8
  • Мнения: 1 413
Предлагам да разпитам моя приятелка, тя е завършила в Софийски университет педагогика и сега учи второ висше, така че е по-наясно какво се изисква за кандидатстване. Аз живея далече, но с метрото ще дойда лесно. Не знам дали да не се видим някоя неделя предварително - мога да й организирам едно общо препитване и да й дам общи насоки, а междувременно да набавя информация от приятелката ми.

# 9
  • Мнения: 2 249
Предлагам да разпитам моя приятелка, тя е завършила в Софийски университет педагогика и сега учи второ висше, така че е по-наясно какво се изисква за кандидатстване. Аз живея далече, но с метрото ще дойда лесно. Не знам дали да не се видим някоя неделя предварително - мога да й организирам едно общо препитване и да й дам общи насоки, а междувременно да набавя информация от приятелката ми.
ок Hug-много ти благодаря-да уочня само че става въпрос за кандидатстване с тест по езикова култура-с тема няма да може да се справи-тя е умно момиче,но самото ниво в училището им е доста ниско-не са ги научили много Cry-макар ,че на нея ще й стигне и 3 на изпита за да я приемт-кръгъл сирак е
ще чакам да ми пишеш тук-БЛАГОДАРЯ ТИ ОТНОВО! Hug  bouquet Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 413
Тест по езикова култура значи, това ми се вижда по-лесно. Предлагам ден неделя, пиши ми на лични когато се уговорите с момичето да ти гостува - аз съм на разположение, ще ми бъде много приятно Hug

# 11
  • Мнения: 2 529
Ако мечтицата помогне за мен ще е по-добре, защото ми е доста ограничено времето.  Simple Smile Мой колега от университета в момента е преподавател и там и в такъв център за подготовка на кандидат-студенти, за какъвто говори и мечтица, та сега се сетих, че и аз мога да го попитам за най-новите изисквания към изпита по български. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 2 249
Ако мечтицата помогне за мен ще е по-добре, защото ми е доста ограничено времето.  Simple Smile Мой колега от университета в момента е преподавател и там и в такъв център за подготовка на кандидат-студенти, за какъвто говори и мечтица, та сега се сетих, че и аз мога да го попитам за най-новите изисквания към изпита по български. Rolling Eyes
попитай го моля те Praynig-а дали не може Дани да посети 1 път курса му-ако не е само за теми по литература де newsm78-за 1 път все ще успеем да платим

# 13
  • Мнения: 2 529
Говорих с него и утре пак ще се чуем. Мисля, че ще може да помогне, но със сигурност ще кажа като се уговорим.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт