Моля Ви препоръчайте ми добър гинеколог в Русе

  • 2 262
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте участници във форума. Бих искала да ми препоръчате добър гинеколог и уролог в град Русе. В момента нямам възможност да пътувам до друго населено място. Благодаря Ви.

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Виж ТУК за гинеколог. Можеш да пуснеш тема там за уролог

# 2
# 3
Благодаря Ви много.

# 4
  • Мнения: 2 309
Миша,пробвам и не мога да ти изпратя ЛС,изписва ми,че е пълна кутията ти... newsm78
Препоръчвам ти д-р Шишкова
И др.което бих искала да те питам,правили ли сте си изследвания за хламидии?

# 5
  • Мнения: 5 577
Д-р Узунова казвам аз.  Peace

# 6
  • Мнения: 5 391
За жалост в Русе няма добри акушер-гинеколози.

# 7
  • Мнения: 2 309
За жалост в Русе няма добри акушер-гинеколози.
Защо си с толкова крайно мнение.Не обобщавай лекарите по този начин!Надали си ги обиколила всички до един.Не съм запозната с контактите ти с гениколозите в Русе и др градове,но бъди сигурна ,че и в София е пълно с некадърници.

# 8
Здравейте участници във форума. Бих искала да ми препоръчате добър гинеколог и уролог в град Русе. В момента нямам възможност да пътувам до друго населено място. Благодаря Ви.
Зависи за какво ти трябва, ако е за лечение на стерилитет, а още повече, ако има и мъжки фактор - забрави!

# 9
Не не сме  правили изследване за хламидии.

# 10
  • Мнения: 2 309
Направи си!!!От там се почва!!!Върви при д-р Шишкова.Ако не ти свърши работа се ориентирай другаде.И в защита на поканата си ще кажа,че имахме проблем при забременяването.Посещавахме какви ли не специалисти в МД София,чак да паднеш от визити.За мен те са некъдърниците.Добре,че се срещнах с д-рката за да ми открие причината.
           пс  немога да ти пратя лс,винаги ми показва пълна кутия newsm78

# 11
  • Мнения: 3 715
В никакъв случай не препоръчвам Симеонов! Има и един Тодоров, едно време беше в Транспортна болница - и него не препоръчвам.

# 12
Благодаря ти hd14 няма да ги ползвам щом не стават. Препоръчаха ми д-р Шишкова и мисля при нея да отида.

# 13
  • Мнения: 1 622
Доста късничко виждам темата, но знам, че никога повечето информация не е излишна.
Преповъчвам ти горещо д-р Петър Николов - навремето беше завеждащ отдел "Патологична бременност", сега е пенсионер, но приема в частния си кабинет на К. Иречек до централния клон на ОББ.  Само ще ти кажа, че той е нашият "семеен гинеколог", защото в неговите ръце са се родили дъщеря ми, племеницата ми и аз!  Simple Smile И тъй като в момента имам някакви гинекологични въпроси (виж форума Бъдещи и настоящи майки, статията "А дали?"), а живея в София, смятам другата седмица да отида в Русе, за да посетя кабинета му!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт