Мнения за Славия Спортес?

  • 5 233
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 289
 Момичета, някоя от вас ходила ли е на фитнес в Славия Спортес (Овча Купел) и какви са ви впечатленията? Интересува ме добри ли са инструкторите, разбират ли си от работата, защото аз нямам никакъв опит с фитнеса и предпочитам някой да ме насочва, поне първоначално. Всякаква информация, вкл. за другите им занимания като пилатес, тае бо и т.н. ще ми е от полза. Благодаря.

# 1
  • гр.София
  • Мнения: 47
Преди известно време бях много редовна там. Харесваше ми и Тае Бо-то на Емо и аеробиката на Мими. Всъщност аз бях от първите им клиенти и се задържах няколко години. Ходенето на тренировки там ми се превърна в навик. Самото занимание ми доставяше огромно удоволствие, но в един момент вълната от мутреси ми дойде в повече. Писна ми някакви противни глезли!
Сега предпочим да ходя в Банишора в Енерджи при Стефи или в хотел Форум.

# 2
Определено ТАЕ БО -то на Емо  е много да не кажа и най доброто но наистина лиглите дето ходят щото е модерно ми идват в повече препоръчвам ти сутрешните тренировки във фитнеса съм ходила няколко пъти когато е било лудница при Емо мога да кажа само че уредите са им на ниво за инструкторите нямам лоши впечатления

# 3
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Мдааааааам, мутреските там определено са як дразнител... ooooh! ooooh! ooooh!

yanitab, я дай малко повечко инфо за условията във "Форум" Praynig, имат ли някакъв сайт, например. Как е там тае- бото, ако има такова, фитнеса, инструкторите...

Последна редакция: чт, 16 фев 2006, 13:41 от Umma

# 4
  • Мнения: 817
И аз ходих редовно там на фитнес.инструкторите си разбират от работата а и самите условиия бяха много добри/беше един от най-добрите/но и там стана доста пренаселено както и в Кемпински и др. готини фитнес зали.Повечето от посетителките наистина са там заради модата.
От около месец на околовръстното под Бояна откриха страхотен клуб."The Dream" ние ходим там и има друго предимство има детски салон и занималния.Освен това има и много добри Спа процедури и най-хубавото е ,че всичко е на едно място ине трябва да обикаляш из София за различните неща. Laughing
Горещо го препоръчвам Grinning

# 5
  • Мнения: 524
yanitab  може ли да ми кажеш къде се намира в банишора този фитнес  newsm78

# 6
  • Мнения: 289
Цитат
Самото занимание ми доставяше огромно удоволствие, но в един момент вълната от мутреси ми дойде в повече. Писна ми някакви противни глезли!

Уф, това е една от причините да не ме привлича ходенето там ... отбивала съм се 1-2 пъти в кафето и не съм очарована от клиентелата. Единственото предимство на Славия е, че ми е много удобно като местонахождение  ... просто пресичам булеварда, но пък не по-малко важно е и да ти е комфортно самото място, така че би ли дала малко повече инфо за х-л "Форум".

# 7
  • Мнения: 6 390
днес бях, много съм доволна  Wink
утре съм се заканила да ставам рано да отида на ТАЕ БО от 8.15 Wink
Ходите ли там

# 8
  • Мнения: 1 063
На мен пък не ми хареса. Ние си ходим с мъжа ми в една малка страхотна заличка (в центъра), но само за фитнес, с добри уреди е. Нашата зала беше затворена в понеделник след 20 ч., нали бе празник и ни се наложи да посетим Славия. То бе пренаселено и ми направи впечатление, че едно момиче се нервеше на фитнес инструктора от залата, че не си вършеше задълженията, т.е. той не й помагаше.

# 9
  • Мнения: 258
аз вече ходя там от доста време по три причини:
1.близко ми е
2.уредите са добри
3.сутрин е много празно Hug
а тае бо-то е супер яко! Laughing

# 10
  • Мнения: 6 390
аз вече ходя там от доста време по три причини:
1.близко ми е
2.уредите са добри
3.сутрин е много празно Hug
а тае бо-то е супер яко! Laughing
  Wink и аз така
днес за пръв път отидох на Тае Бо то и съм супер доволна  Wink Grinning

# 11
  • Мнения: 258
аз вече ходя там от доста време по три причини:
1.близко ми е
2.уредите са добри
3.сутрин е много празно Hug
а тае бо-то е супер яко! Laughing
  Wink и аз така
днес за пръв път отидох на Тае Бо то и съм супер доволна  Wink Grinning
е,аз томчно днес пропуснах Party
айде кажи кога пак ще ходиш може някой път да се засечем Wink

# 12
  • Мнения: 6 390
е,аз томчно днес пропуснах Party
айде кажи кога пак ще ходиш може някой път да се засечем Wink
ок Wink
всичко ме боли днес  ooooh! Whistling Laughing
сигурно утре на обяд на ТАЕ БО, ама ще ти  Whistling предварително  Wink

Общи условия

Активация на акаунт