AVON само за представители - КАМПАНИИ 15+16 - Тема 121

  • 36 003
  • 773
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 377
И аз пуснах поръчка вчера преди 13 ч., фактурираха я и вечерта отворих фактурата. Двата кашона са в центр. поща и се надявам след работа като се прибирам да ме чакат в нашия клон.

# 331
  • Мнения: 0
Аз днес ще си взема поръчката от 15-ти каталог.
Аз имам проблем със сайта на Ейвън, все още ми се отваря стария каталог, при вас обновили ли са каталога?

# 332
  • Мнения: 102
Благодаря много на _re_ge   Hug Peace
Факт е, че тука много голяма част от вас помагат много с войната срещу Ейвън  Laughing

Втори факт е, че почти нямам време да чета и изпускам доста информация  Crossing Arms , поради което както често се оказва си плащам  Sunglasses


И само искам да ви пусна един мейл между мене и Ейвън да се посмеете малко:
"Ако искам 1 к-т от брошури за К17 кой код на набера и каква ще бъде цената за к-та?


Здравейте, Уважаема Госпожо !
Кодът за поръчка на 1бр. Брошура 17 е 85605 с цена -  1.59 лв. 
Лек ден!
"

Какво питах, какво ми отговориха.........

# 333
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Га-га, разсмя ме!  Hug

 Ейвън са си печени отвсякъде.  Joy Joy Joy Де ги чукаш, де се пукат.

# 334
  • Мнения: 13 798


И само искам да ви пусна един мейл между мене и Ейвън да се посмеете малко:
"Ако искам 1 к-т от брошури за К17 кой код на набера и каква ще бъде цената за к-та?


Здравейте, Уважаема Госпожо !
Кодът за поръчка на 1бр. Брошура 17 е 85605 с цена -  1.59 лв. 
Лек ден!
"

Какво питах, какво ми отговориха.........



Ох това е ужасно. Направо ужасно. Просто нямам думи. Защо там редом с компетентните работят толкова некомпетентни хора.

# 335
  • Мнения: 222
аз вчера получих смс от ейвън, но без да искам го изтрих без да го прочета...някой ако е получил некъв смс, да шушне тука, да не би да съм изтървала некоя важна информация  hahaha

# 336
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
аз вчера получих смс от ейвън, но без да искам го изтрих без да го прочета...някой ако е получил некъв смс, да шушне тука, да не би да съм изтървала некоя важна информация  hahaha

 И аз получих вчера СМС. К-кт 5 брошури К17 и получаваш 5 мостри за Тудей. кодът е 85522.

 А днес имах нов СМС, но го изтрих веднага и не го помня.

 Ама хич не ме вълнуват тия.  ooooh!

# 337
  • Мнения: 377
http://petjia.snimka.bg/hobby/avon.543365.31954629
някоя и друга снимка на по-интересните за мен неща.
Смс-ите им ги трия веднага, защото в 99,9 % от случаите са със стара и вече непотребна информация,

# 338
  • София
  • Мнения: 1 727
Гардже, според мен не си задала правилно въпроса си, затова си получила дебилен отговор. От твоя мейл не става ясно какъв комплект брошури искаш: от 5, 10, 20 и т. н. бройки.  Peace

# 339
  • Мнения: 13 798
аз вчера получих смс от ейвън, но без да искам го изтрих без да го прочета...някой ако е получил некъв смс, да шушне тука, да не би да съм изтървала некоя важна информация  hahaha

вариантите са два

1. или комплект от 5 брошури със специален код и подарък мостри.
2. или комплект от 30 брошури с подарък Сеншуъл.


http://petjia.snimka.bg/hobby/avon.543365.31954629
някоя и друга снимка на по-интересните за мен неща.
Смс-ите им ги трия веднага, защото в 99,9 % от случаите са със стара и вече непотребна информация,

Разгледах снимките- благодаря.
Разгледах и старите разбира се  - видях бухалчето коледна играчка за която не можах да се вредя - блазе ти!

Последна редакция: пт, 08 ное 2013, 23:10 от _re_ge

# 340
  • Русе
  • Мнения: 633
Момичета, помогнете - "бутилчето" с магнитния лак, който е показан на стр.83 кой цвят е?

# 341
  • Мнения: 70
Момичета, помогнете - "бутилчето" с магнитния лак, който е показан на стр.83 кой цвят е?
30221 Fuchsia Force със сигурност е този тъй като тоцхно този лак е пред мен

# 342
  • Мнения: 222
 _re_ge интересува ме вариант 2  - 30 брошури с какъв код са?

# 343
  • Мнения: 1 640
  Узи, да вярно, не е посочила какъв точно комплект брошури иска Гарджето, НО можеха /предвид,че им изкарваме ние заплатите/ да посочат кодовете и за четирите комплекта - 5, 10, 20, 30

# 344
  • Мнения: 2
Аз не мога да разбера какви са тези специални кодове и смс-и и имейли...   Thinking Значи, ако поръчам просто комплект от 5 брошури нямам право на мостри.. и защо? Защото съм си пуснала поръчката преди да получа тъпия смс .. Не , че съм изпуснала кой знае какво, ама какви са тия номера от тяхна страна?! Смешна работа!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт