Д-р Иво Тодоров Св.София

  • 16 887
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Ще ми прават секцио при него в Св.София, попринцип се занимава с инвитро някой знае ли нещо повече за него?
Знам, че темата не е за тука, но в здравния никой незнае нищо.
Едно момиче от форума е много доволно доктора дано има и други, който са били при него.

# 1
  • Мнения: 48
 ще ти споделя моето впечатление от д-р Тодоров, макар че не е от операция
аз имах малък проблем преди да забременея и ми го препоръчаха. ходих в частната му клиника. останах много доволна. след като изпих 2 таблетки, които ми изписа - забременях от първия опит Simple Smile  след това ходих при него да следи бременността ми. 
раждах в света софия, но не при него, без уговорка.  по случайност същата нощ него го бяха извикали по спешност и дойде да ме види как съм. това много ме трогна
( лекарката, която водеше раждането знаеше, че съм ходила при него и  му е казала за мен).
от много други мами съм чувала само хубави неща за него, но не знам защо не са споделили.

# 2
  • Мнения: 135
Аз като раждах той прави секцио на едно момиче и не дойде да го види след операцията. От друго съм чувала, че е голям скъпчия и не е добър. На второто момиче и оправяха бакиите от него.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 901
Аз не съм раждала при него, братовчедка ми ражда при него и само знам че е много добър професионалист.

Обаче и друго имам да казвам и искам да употребя "фамилиарничене", но ще е слаба дума за неговото поведение. Ходила съм на прегледи много пъти при него за гинекологични проблеми още преди да забременея. Всеки път ме прегръщаше и с всеки път все по-интимно, а един път даже ми се нахвърли да ме целува по устата и то с език!!! Тъпанарка ли съм била, наивна ли съм била - да продължавам да ходя като си внушавам, че човека от приятелски и бащински чувства към мен ме прегръща на излизане... Да не говорим за неуместните му въпроси (които ги пропусках откъм отговори) - ща не вземеш да ми станеш едно гадже...

# 4
  • Мнения: 5 103
Друг никой нищо ли незнае????????????????????????

# 5
  • Мнения: 5 370
Друг никой нищо ли незнае????????????????????????
Ми мимка, единственото, което знам, че клиниката му е на две крачки от нас.....и правят инвитро. От доста време съм във форума вече-ма май ти за първи път питаш за него...... newsm78
Няма ли го в някой от списъците? Thinking

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Обаче и друго имам да казвам и искам да употребя "фамилиарничене", но ще е слаба дума за неговото поведение. Ходила съм на прегледи много пъти при него за гинекологични проблеми още преди да забременея. Всеки път ме прегръщаше и с всеки път все по-интимно, а един път даже ми се нахвърли да ме целува по устата и то с език!!! Тъпанарка ли съм била, наивна ли съм била - да продължавам да ходя като си внушавам, че човека от приятелски и бащински чувства към мен ме прегръща на излизане... Да не говорим за неуместните му въпроси (които ги пропусках откъм отговори) - ща не вземеш да ми станеш едно гадже...
Това е обичайното му поведение Sick Според мен е абсолютно недопустимо за един лекар да се сваля с всяка пациентка. За капак е женен и с деца.
Аз не смятам, че е добър специалист, а просто има много пари (макар, че техниката му преди години беше плачевна; сега не знам как е). Това е личното ми впечатление.

От доста време съм във форума вече-ма май ти за първи път питаш за него...... newsm78
Няма ли го в някой от списъците? Thinking
Имаше преди няколко месеца тема за него.

# 7
  • Мнения: 7 474
Аз ходих при него много време, но от 3-4 мес. го смених. Омръзна ми да се редя от 6ч. сутринта за преглед , ако може да прегледа 100 жени за 1 ден..... Naughty Прегръща и целува всичко живо, но не му обръщам внимание - не мисля , че е сериозно. За секцио специално не знам, но иска много пари. Преди 4г. ми иска 350$ за нормално раждане и се отказах. А и е взел да претупва нещата.

# 8
`
Аз не съм раждала при него, братовчедка ми ражда при него и само знам че е много добър професионалист.

Обаче и друго имам да казвам и искам да употребя "фамилиарничене", но ще е слаба дума за неговото поведение. Ходила съм на прегледи много пъти при него за гинекологични проблеми още преди да забременея. Всеки път ме прегръщаше и с всеки път все по-интимно, а един път даже ми се нахвърли да ме целува по устата и то с език!!! Тъпанарка ли съм била, наивна ли съм била - да продължавам да ходя като си внушавам, че човека от приятелски и бащински чувства към мен ме прегръща на излизане... Да не говорим за неуместните му въпроси (които ги пропусках откъм отговори) - ща не вземеш да ми станеш едно гадже...

същото се случи с една моя приятелка преди години. разликата е, че тя се беше подвела и се срещаха известно време. иначе беше попаднала при него на дежурство в Св София с болки. после почна да я вика все да я преглежда и все в някакви странни съботно неделни часове в кабинета му.

# 9
Ami kakvo da vi kaja, nabludava me i 6te rajdam pri nego sekcio. Mislq 4e si e v 4as s ne6tata, da nepriqtno e da 4aka6, no i pred drugi kabineti pak sum 4akala:).Stra6no mnogo mi go preporu4vat i se nadqvam naistina da e tolkova dobur:) A spored men 6te se durji taka kakto mu pozvolite:) A za sekcioto iska 950 lv, koito vklu4vat rajdaneto, upoikite i prestoq v bolnicata, no da vi kaja predpo4itam da gi dam na vednuj na edin 4ovek, a ne na nqkolko po 300. Imam predvid na lekar, aku6erka i anesteziolog:)

# 10
  • Мнения: 8 460
Ami kakvo da vi kaja, nabludava me i 6te rajdam pri nego sekcio. Mislq 4e si e v 4as s ne6tata, da nepriqtno e da 4aka6, no i pred drugi kabineti pak sum 4akala:).Stra6no mnogo mi go preporu4vat i se nadqvam naistina da e tolkova dobur:) A spored men 6te se durji taka kakto mu pozvolite:) A za sekcioto iska 950 lv, koito vklu4vat rajdaneto, upoikite i prestoq v bolnicata, no da vi kaja predpo4itam da gi dam na vednuj na edin 4ovek, a ne na nqkolko po 300. Imam predvid na lekar, aku6erka i anesteziolog:)
Няма такова нещо-на няколко човека да даваш по 300 лева!Таксата за избор на лекар е 500 лева и нито лев повече!Не съм плащала на акушерка,а отношението беше наистина на ниво,не мога да се оплача!
Но ако това ще те накара да се чувстваш по-спокойна,можеш да си платиш тези 950 лева -всеки сам си решава.  bouquet

# 11
  • Мнения: 5 103
Че фамилярничи ясно, но като специалист добър ли е newsm78
Всички казват, че е доста добър доктор, но ще видим.
Моля пак ако някой има наблюдения от него да пише

# 12
  • София
  • Мнения: 1 570
Аз ходя при него на прегледи от 10 години, по-мое мнение е много добър лекар, истински професионалист, с добро отношение. Но за раждането ми каза, че не се занимава с нормално раждане.
Учил е и е специализирал е в чужбина. А много от лекарите , които тук се възхваляват, са за вършили само МА. Така, че нормално е , както казват някои, да бъде добър диагностик, след толкова специализации. Пък и вече има доста опит (годините  си минават).
Опашките пред кабинета му също не са случайни. Така е от 10 години. Това мисля, че доста говори.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 360
Опашките пред кабинета му също не са случайни. Така е от 10 години. Това мисля, че доста говори.

да, опашките пред кабинета му никак не са случайни. те се дължат най-вече на факта, че докторът тъпо и упорито отказва да въведе система със записване на часове, така че който иска да бъде прегледан, трябва да отвиси неясно колко часа пред кабинета му.

и изобщо, постингът ви, драги bazel, смърди много силно на реклама!
идвате новорегистриран/а и най-първият ви постинг в тия форуми е точно в една тема от преди 4 месеца, която грижливо сте изровили от архива - защо ли? за да похвалите "великия доктор", за който има натрупани много негативни мнения във форумите вече...

толкова ли го е закъсал от към пациентки, склонни да му търпят интимниченето?  Laughing

# 14
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
   Сестра ми роди при него преди 10 години. Заведе всичките си приятелки,естествено и мен. Никога не бях ходила при друг гинеколог до раждането на дъщеря ми,той ми проследи цялата бременност. пропусна да ми каже ,че е хубаво да отида на фетална ехография,в резултат на което детето се роди със порок на сърцето"Тетралогия на Фало". Оперираха я на 10 месеца и след много усложнения и люшкане между живота и смъртта я спасиха. След секциото,което ми направи каза никой да не ме преглежда,защото съм негова пациентка и той ще се "грижи "за мен.Детето ми беше в кувьоз 8 дни,след това с мен още 2 дни,през които той дойде 2 пъти за първите 3 дни. Когато на шестия ден минаха да ми свалят конците казаха да му се обадя да го питам дали може те да ги свалят.Обадих му се,той се разсърди,че го безспокоя и каза: Аз свалям конците на осмия ден,ще дойда вдругиден,а на тия тъпи п-ки им кажи да не се занимават с теб. " Естествено не дойде, и на 10 ден,когато ме изписваха помолих д-р Григорова/с която заедно ме оперираха/да ми свали конците. За мен той е добър специалист,който е забравил какво е да си лекар и ЧОВЕК,претупва всичко и се интересува само от пари.       Това получих за 800лв. и сляпото си доверие в него.

Общи условия

Активация на акаунт