Зимен купон с дечковци?

  • 3 334
  • 63
  •   1
Отговори

Анкета

Кога да бъде купонът?

Опции:

  • Мнения: 5 877
Ако сте били доволни от есенния купон, предлагам да си направим и зимен - ако удържи снегът до уикенда.
Можем да правим състезание по направата на снежни човеци,
надбягване с шейни, бой със снежни топки... и разни други неща.
Желаещи?

Последна редакция: пт, 10 фев 2006, 13:43 от Anda

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
АЗ.
Къде?

# 2
  • Мнения: 5 877
Например Борисовата градина, площадката със слончето - че наблизо продават много хубав чай за сгряване. Добре ли е?
примерно за неделя или за събота ранния следобед?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 249
Анда, какво ще рече "ранния следобед"? Ние бихме могли да дойдем събота преди обяд и неделя около и след 4 , но пък към 5,30 се стъмва Thinking.

# 4
  • Мнения: 3 663
и аз мога да се дотътря с кюфтенцето Simple Smile
под "ранния следобед" за колко часа се целим?

# 5
  • Мнения: 479
Здрасти!

Аз съм новак във форума и не съм била на есенния купон. Но идеята за пързалка, снежни човеци и бой със снежни топки ми харесва и бих се включила в зимния купон  Grinning

# 6
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Идваме, само кажете кога и къде

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Например Борисовата градина, площадката със слончето - че наблизо продават много хубав чай за сгряване. Добре ли е?
примерно за неделя или за събота ранния следобед?


става  Peace.

Обаче ако е събота, малко ще се затрудня...неделята би ми била пО-удобна Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 15 198
Аз съм "за", но ако началото е някъде към 11-12ч.
Между другото, пробвахте ли да направите снежна топка със сегашния сняг? Той се рони като прах. Много е сух. Аз се бях засилила да правя снежен човек вчера (носех си морков, шапка, копчета....), но той изобщо не се слепва. Не че не могат да се измислят други зимни забавления, но ....... не се точете много за снежни човеци Sad

# 9
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Ще носиме шейната, ще правим портрети в снега, давайте и други идеи

# 10
  • Мнения: 5 877
Ами Ането се точи на един куклен театър в неделя от 11... по същото време има и час за приказки в библиотеката. Преди 11 ми се струва, че ще е много рано и хората няма да са се наспали, тъй че за събота мога след 12 при всички случаи.
За неделя засега нямам ангажименти.
Може би да пусна анкета?

# 11
  • Мнения: 3 861
Аз съм За неделя към 11 часа защото Калоян спи към 14.00 часа и ще трябва да си тръгнем.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Значи 11часа е май най-удобно. Остава да се доуточним за деня и да се молим да не е -15  Praynig

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз съм За неделя към 11 часа защото Калоян спи към 14.00 часа и ще трябва да си тръгнем.

И Алекс спи по това време, а бихме могли и ние да дойдем.

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И ние ще се примъкнем на купона!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт