Имат ли момиченцата колики? От кога и колко време продължават?

  • 5 635
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 886
 newsm12 newsm45 newsm09 smile3507 smile3504

Последна редакция: ср, 08 фев 2006, 15:43 от Tatti

# 1
  • Мнения: 2 534
На Поли 20 дни  Whistling

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
щерката нямаше Party

# 3
  • София
  • Мнения: 2 901
От 6-тия ден. Но внимавай да не е от глад това дето го оприличаваш на колики...

# 4
  • Мнения: 1 400
 ThinkingМай не съм чувала за някаква разлика между момченца и момиченца относно коликите... Имат си (или поне моите си имаха) и още как!От кога? - горе долу от 6-тия, седмия ден. При други - от по-късно. Колко дълго ли? Ами като нормални колики. Едни деца ги карат много леко и за кратко, други ги мъчат дълго време, но определено няма знаение какъв пол е бебока.

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 480
Коликите нямат предпочитания към пола на бебето Laughing А продължителността е строго индивидуална- при нас се повиха още първата десетдневка и продължиха до 2,5 месеца.

# 7
  • Мнения: 302
И аз не знам наличието на колики да зависи от пола  Thinking При нас коликите започнаха от 16-17 ден и продължиха около месец.

# 8
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Имаааааааааат!Нашите бяха до третия месец-зверски,денонощен рев!!!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 621
Ами, моето имаше. От към 10 ден до 5 месец Rolling Eyes Но едва ли зависи от пола...

# 10
  • Мнения: 46 438
Повечето лекари са на мнение, че почти всички деца имат колики, но момиченцата по-леко ги понасят, повече търпят на болка. Дали е вярно, не знам, дъщеря ми не показа никакви признаци, характерни за коликите.

# 11
  • Мнения: 5 103
Семи, доколкото знам мила при момиченцата са с по-малко колики, ама нали знаеш, че аз само на теория знам все още, айде мацка гушкай беба с колики или без се ще си я гушкаш. Цункай я от мене бебелана.

# 12
  • Мнения: 43
Не мисля, че има значение дали е момиченце или момченце Laughing И двете ми момиченца имаха адски колики от десетия ден до третия месец, а каката и до по-късно.

# 13
  • Мнения: 505
на Рая се появиха към 40 ден с въвеждането на сока и продължиха около седмица докато свикне с него, а съм 4увала е при мом4етата е по-тежко Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 886
От 6-тия ден. Но внимавай да не е от глад това дето го оприличаваш на колики...
Е ЧАК АКО Е ГЛАД СЕ РАЗЛИЧАВА БРЕ  smile3532 ГЛАДА СЕ ВИЖДА АМА СЪМ ЧУВАЛА ЧЕ МОМИТЕ ИЛИ НЯМАТ ИЛИ СА ПО ЛЕКИ

Общи условия

Активация на акаунт