Уред за почистване на комедони??

  • 9 973
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Какво е това чудо и струва ли си 12 -14 лв.?

# 1
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Дай повече инфо-на коя фирма,какво представлява...

# 2
  • Мнения: 18 542
Там е работата, че и аз не знам. Видях го докато разглеждах ел. магазин Конкорд

ето линк към въпростото пособие:

http://concord.dir.bg/e-shop/products.php?category=makiage&i … 19&stype=none

не се вижда много добре обаче и не пише нищо като инфо.

# 3
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Видях го,но нямам идея как се ползва този уред.Малко съмнително да няма никакво инфо newsm78

# 4
  • Мнения: 3 777
Не не върши никаква работа.
Идеята е да не ги изтискваш с нокти, а да натиснеш с тази метална лъжичка да я наречем, която посредата има дупка и през дупката да излезе.
На практика не става.
Просто защото трябва да се изкара замърсяването от каналчето, което с този уред не става.

Имала съм, пълна загуба на пари.

# 5
  • Мнения: 5 622
 Чета, аз не мога да го видя!Казва ми, че е изтекла потребителската ми сесия и не мога да разбера какво е това чудо. Аз веднъж съм виждала,не знам дали става въпрос за същото, нотова, което аз знам е една пръчица, която накрая свършва с нещо като примка.С тази примка се избутват черните точки от местата им( образно казано). С такова нещо ме "работеха" като бях на козметик веднъж и повече няма да повторя, че беше такова зверско мъчение, че идея си нямате.... ConfusedСълзите ми течаха от болката нон стоп и се молеих жива да си тръгна от студиото....Не знам..Явно аз не държа на болка,щото всичко останало си беше като хората.Студиото беше на ниво, пуснаха ми пара с нещо като лампа над лицето ми, внимание ми обръщаха, но пак никога повече няма да отида на козметик след тази случка. Такава болка, такъв ужас, че...

Ох, пак се отплеснах от зададената тема и го обърнах на свободно съчинение.... Embarassed

# 6
  • Мнения: 18 542
БУБА, ако държиш да видиш уреда, влез в главната страница http://concord.dir.bg/, от там влез в КОЗМЕТИКА и от списъка в ляво виж инструменти за лице. Последните две неща от списъка са въпросните.
При моето посещение при козметик ми махаха черните точки, но не с уред, а с пръсти. Не болеше въобще.

# 7
  • Мнения: 5 622
БУБА, ако държиш да видиш уреда, влез в главната страница http://concord.dir.bg/, от там влез в КОЗМЕТИКА и от списъка в ляво виж инструменти за лице. Последните две неща от списъка са въпросните.
При моето посещение при козметик ми махаха черните точки, но не с уред, а с пръсти. Не болеше въобще.

Чета, мисля, че уреда за мъчение е същия  Confused Все пак при мен свърши работа, но доста болеше. Но болката е различно усещане при всеки човек!

# 8
  • Мнения: 1 734
Много странен уред, за първи път виждам такъв, но като ги сравних много ми прилича на уреда за почистване за уши, направо същия  newsm78

# 9
  • Мнения: 521
това пък на емн няма да ми помогне.имам черни точки засега само на носа,ама въобще не се стискат Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 843
това пък на емн няма да ми помогне.имам черни точки засега само на носа,ама въобще не се стискат Crossing Arms
  И моите са само на носа.. от години правя една дребна хватка. Всеки път,  след баня
/ т.е добре напарено лице/ свалям халката и с  лек натиск минавам. Почти всичко излиза.
Верно, не е дълбоко почистване, но редовно. Прекалено силното изстискване при мен води до гнойни пъпки.
   Simple Smile)

Последна редакция: ср, 08 фев 2006, 19:18 от Найка

# 11
  • Мнения: 521
как точно да прокарам халката?аз все не го правя като хората Tired

# 12
  • Мнения: 843
как точно да прокарам халката?аз все не го правя като хората Tired
   Хващам я с 2 пръста и с долното крайче прокарвам. Ако е с прекалено заоблени / затъпени/ краища, няма да стане. Моята е по остричка:-)
 

# 13
  • Мнения: 7 186
Според мен този уред е по- скоро за професионалист, не знам дали за сам човек ще е удобно да борави с него. Thinking

# 14
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не мисля че това върши някаква работа. Преди години една козметичка ми показа как се чистят комедони с пълнител от химикалка. Принципа май е същия. Натискаш черната точка и гнойта трябва да влезе в пълнителя. Само че хем боли, хем остават червени резки от натискането, хем не почиства хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт