дали съм луда...?

  • 1 540
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
имам най-самовглъбеното и спокойно  дете. може да играе сама с часове /на 10 месеца е бебешорката/ обаче аз се притеснявам  при сравнение с другите бебета- викат, сърдят се и други различни реакции, а мойта госпожица си седи кротко с една играчка...сигурно на мене ми има нещо. дали има кой да каже къде мога да направя консултация относно поведението и всъщност дали не съм луда newsm78

# 1
  • Мнения: 1 181
ами защо не поговориш с педито? Мисля че това е човекът, който най-добре ще прецени, все пак я наблюдава от самото начало.

# 2
  • Мнения: 9 990
Бързам да ти кажа-моето беше същото-часове се ровеше в една кутия с капачки и други боклуци,звук не издаваше.Проходи лека полека самичко-една крачка след него не съм направила,като гледах другите как тичаха.И сега си е такова-кротушанче,Играе,не е да не играе,лудува-но някак си по-различно от заобикалящите ни познати деца-без падания,без наранявания,без неконтрулируемо викане и тичане... newsm78и аз съм се чудела,дали в нашата колибка не е грешката или просто съм благословена с кротко дете newsm78

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Консултирай се е педиатърката ви, но аз смятам, че детенцето си е добре и си е просто кротушка.
п.п.можем да си ги сменим, ако искаш-моето ще те побърка. Wink

# 4
# 5
  • Мнения: 2 910
И Марти като бебе беше кротичка. По цял ден можеше да си играе с едно пластмасово шише, да му затваря и отваря капачката. Като проходи нещата вече стояха по- друг начин, а на тоя етап на едно място не се застоява.
Мисля, че детенцето ти просто е много добро и кротко.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 181
И моето момиченце е много кротко,което много ме радва.Пу-пу все така да са добрички.Няма нищо притеснително.Радвай се на спокойствието и на доброто детенце.

# 7
  • Мнения: 1 427
Блазе ви! Simple SmileБлагородно ви завиждам.

# 8
  • Мнения: 78
леле-леле страшни сте!  Hug много благодаря за бързата реакция и забавните отговорчета. обаче не я сменям Wink иначе говорих с педито и тя ми каза за спокойните бебета и щурите дечица впоследствие. абе като се замисля трябва много да се радвам.  над нас има бебе малко по-голямо и по цял ден крещи и вика , ама с пъъъълен глас, така че...... и  голямоооооо благодаря за съпричасността

# 9
  • Мнения: 3 089
нищо му няма на детето ти. за разлика от наШто, което е пълно и завършено диване. ама аз си го бях поръчала да е с характер, така че сама съм си виновна  Laughing

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 39 718
Какво по-хубаво от това да имаш кротичко бебче Simple Smile

Дияна винаги си е била бясна... като за 2 момчета. Може би прилича на баща си. Аз като малка любимата ми гра беше за се завра с брат ми под масата и да нижа копчета на конец Simple Smile Щом сме се наврели под масата - цял ден не ни търси Simple Smile

# 12
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И мойта беше така до годинката,всички майки ми завиждаха за спокойствието!Сега ми го връща тъпкано,като побесняла е!

# 13
  • Мнения: 445
Я не се шашкай за такива глупости. Всяка майка би се радвала на добро и послушно дете. За какво ти е по цял ден то да вика, и ти след него. Свиркай си!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Ми те момиченцата по принцип като че ли са по-кротички. А и ако нямате батко да разваля дисциплината, нищо чудно. Ако много се тревожиш сподели с педито на следващата консултация.

Общи условия

Активация на акаунт