сгъваемо легло за игра да се използва постоянно за спане?

  • 1 379
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 532
Здравейте,
на мен ми предстои щастливото събитие да ставам мама в близко бъдеще.С таткото започнахме да се оглеждаме за креватче.Какво мислите за тези сглобяемите легла,които са по принцип за игра и за пътуване?Подходящи ли са за постоянно ползване?на мен ми се струват много функционални,но от друга страна нестабилни,като започне да пораства бебо?
Благодаря

# 1
  • Мнения: 429
Ние сме с такова и бебо спи постоянно в него. Много съм доволна. Сега започна да се изправя и по колко пъти на дан пада и си удря глават в мрежата....Ако бяхме с дървено до сега да си е счупил глават.
Но относно това дали са стабилни още не знам. Защото той го  мести вече, а като порасне още малко  newsm78.

Но не съжалявма че го купихме. Нашето е Чиполино

# 2
  • Мнения: 5 299
И аз имам такова, много съм доволна. Лошото е само, когато запо4не детето да се изправя, че няма къде да се хване, понеже е с мрежа, а не с решетки, както пове4ето легла. Освен това нивото се маха, и става и за по-големи деца. Отстрани си има нещо като вратичка Peace

# 3
  • Мнения: 949
И аз имам такова, много съм доволна.

# 4
  • Мнения: 2 047
  Мисля, че е по-добре да се купи нещо стабилно, което да се ползва по-дълго.

# 5
# 6
  • Мнения: X
Много си е стабилно,нашие палавник е на почти две години и тежи 14кг-а още си го ползваме.Незнам как ще го накарам да го освободи за бебето.
К
Няма да съжеляваш,по-практично е от дървените кошарки-мести се лесно,чисти се лесно и е много удобно за детето.

# 7
  • Мнения: 5 265
Ние сме със такова легло на Hauck, много съм доволна. Има плот за преповиване с предпазни колани, нощна лампичка и приспивна музика, джобчета за играчки.
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1097 - ето такова е нашето легълце. Успех   bouquet !

Последна редакция: чт, 09 фев 2006, 10:10 от valeria1

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
И ние сме с такова,само си купихме допълнителен матрак,когато малката стана на 7мес и я смъкнахме на долното ниво.Нямам намерение да го сменям скоро.

# 9
  • София
  • Мнения: 43 900
Мисля, че е по-добре да се купи нещо стабилно, което да се ползва по-дълго.
и аз така мисля, а и едни приятели се бяха побъркали от тяхното сгъваемо...но ако пътувате ще ви е удобство..

# 10
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ние купихме такова и го държим у майка.Всяка събота и неделя спи на него.Проблеми не сме имали.А за морето беше просто незаменимо!

# 11
  • Мнения: 445
Ние имаме дървена кошарка и такава сглобяема за път. Доволни сме и от двете. Дървената кошарка мисля че е по-полезна за момента, в който бебо ще започне да се изправя - някъде към 6 месец, и започва да се придвижва в нея. Другата я ползваме като ходим на гости у бабите.

# 12
  • Мнения: 1 107
Ние сме с такова и засега е супер!

# 13
  • Мнения: 2 309
Полвам такова на Чико и съм много доволна.Стабилни са!!!

# 14
  • Мнения: 1 555
Много съм доволна от сгъваемите креватчета  !!! Синът ни спи в такова !!! Ако купуваш такова задължително купете допълнителен матрак към него !

Общи условия

Активация на акаунт