Детско парти у дома- идеи за 2-ри РД

  • 1 273
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 512
Предварително уведомявам четящите и пишещите, че съм използвала търсачката по предназначение и съм пуснала темата след дълго размишление Mr. Green Wink


Сега серизно. Решихме да празнуваме РД на Криси у нас. Поканили сме 4 дечица. Питанката ми е към тези, които са празнували у дома - измисляхте ли някакви игри за децата, с какви играчки им дадохте да играят? Дали да ги пуснем просто да си щуреят, или да измисля нещо да ги позабавляваме, без да им се натрапваме обаче.

# 1
  • Мнения: 1 210
Оставете ги да си играят сами. По-вероятно е все още да си играят всяко поотделно.
Ще има нови играчки, достачно други (нови за другите деца). Мисля, че при толкова дечица мамите ще може спокойно да се видите, да пиете по кафе и когато дойде време да хапнете торта с дечковците.
Може да се погрижиш единствено да има детски песнички и различни чаши, за да не си ги бъркат.

Приготви и по едно малко подаръче за другите деца. (даже може самите чаши да са подарък - огледай магазините за еднакви чашки с различни картинки).  Може някоя книжка, или от онези пластмасовите животни - лъвове, кози, овце. Или пък ако са момиченца - виж има разни миниатюрни барбита, или плюшени играчки като за ключодържател.

Успех с приготовленията и ви пожелавам хубав купон.

# 2
  • Мнения: 463
При нас голям успех имат балоните, пълни с хелий. Голям и цветен купон става винаги с тях. Т.к. хелият издържа около 14-16 часа, поръчват се предишния ден, за да ти ги надуят в деня на партито.
Весел празник

# 3
  • Мнения: 544
Не сме празнували втори РД, но мисля по въпроса. Grinning
Щом ще сте у вас - дечица и родители (малки са, за да са сами) се събирате в една стая. Родителите на масата, а децата играят. Ако имаш място може малка масичка подредена за децата, а може и до родителите, за да наглеждат чашките и чинийките Wink

Не е нужно да ги забавляваш, просто събери всички ваши играчки в стаята, за да са на разположение. Всеки ще намери с какво да си играе. Малко по-сложно е, ако дъщеря ти не си дава играчките, или имаш някоя ценна и не ти се иска да я счупят.

Украси стаята - балони, надписи ЧРД, може да вземеш шапки или носове, има и маски за лице (като различни животни). Добре е да имаш пластмасови чашки за децата (не еднократни а меламин) - порцелан или стъкло са тежки и неудобни. Поднасянето на тортата - малко по-тържествено.

Весел празник!  ura

# 4
  • Мнения: 272
Ние в неделя ще правим детски рожден ден у нас. Мисля да купя доста балони, ще се снабдя с детски песнички, играчки - каквито има налични. На място, според настроението на дечковците, ще измисляме забавления. Засега са сигурни само танците и хапването. Останалото - импровизация  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 328
А идеи за меню???

Общи условия

Активация на акаунт