Има ли VIP във Втора градска?

  • 532
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
 newsm78Не можах да намеря нищо по въпроса,а термина ми 03.03.06 наближава!Ориентирала съм се към Втора градска,но искам да разбера дали има и VIPстаи и как вървят цените там!Ако има някоя мама,раждала там-може ли подробности? Two Hearts

# 1
  • Мнения: 1 393
Преди две години като раждах там имаше Вип с индивидуална баня,но пък по креветчето на детето лазеха хлебарки и все ме беше страх да не го полазят.Телевизора май беше с някаква карта,която се купуваше при главния вход на болницата.Не пускат посещения нито при теб,нито при бебето независимо,че си във Вип.Цени не си спомням  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 615
Има ВИП стая със собствена баня,но според мен е по-добре да си в обикновена стая-там сте по две родилки,имаш си компания,също има телевизор.В отделението не пускат посетители и е по-добре да не си сама в стаята(поне аз така мисля).Леко раждане!

# 3
  • Мнения: 32
http://www.worldnn.com/serv/Document?Action=show&DocID=596875737
Тук по-подробно можеш да прочетеш за Втора градска. Аз също мисля там да раждам - термина ми е на 19.02. Но се отказах от VIP стаята. Предпочитам да си имам компания. Леко раждане!  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 116
В болницата са стаи по две легла и бебетата са в стаиата освон ако не си със секцио,тогава ги взимат, доста е хладно така че си приготви нещо мекичко за обличане и за два дни хич ниама и да ти пука дали стаиата е   VIP още повече че има реален шанс да си сама в стая гледат да събират маики в едно и също състояние и общо взето от еднакъв етнос

Общи условия

Активация на акаунт