какъв стерилизатор

  • 2 219
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 992
моля ви препоръчаите ми какъв стерилизатор да си купя за студена стерилизация или за микровълнова омръзна ми да превариавам шишета на котлона благодаря

# 1
  • Мнения: 1 089
Ползвах стерилизатора на Чико за микровълнова и бях много доволна. Цената му беше около 20лв.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
И аз ползвах за МВ,само че на Авент.Много е удобен,за 5 мин. са стерилизирани.

# 3
  • Мнения: 140
На Чико за микровеле.Страшно съм доволна. newsm10

# 4
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Каквито са ти шишетата, такава марка и стерелезатора. По удобна е в микровълнова, става бързо и лесно. Само да добавя, да си съобразиш размера на микровълновата с размера на стерилизатора.

# 5
  • Мнения: 1 393
На Авент за МВ е много добър

# 6
  • Мнения: 1 866
На Авент, но не си спомням цената. Съобрази с шишетата.

# 7
  • Мнения: 666
 Аз лично ползвах електрически на Чико , нямам доверие на тези за МВ или на студена стерилизация , но няма да те агитирам , защото струваше 110 лв

# 8
  • Варна
  • Мнения: 47
Цитат
На Чико за микровеле.Страшно съм доволна. newsm10

# 9
  • Мнения: 46 436
Чико, на половин цена е в сравнение с Авентския, а върши същата работа, освен това влиза във всички микровълнови, за разлика от другия.

# 10
  • Мнения: 218
Чико, на половин цена е в сравнение с Авентския, а върши същата работа, освен това влиза във всички микровълнови, за разлика от другия.
newsm10

# 11
  • София
  • Мнения: 2 271
Ползвах стерилизатора на Чико за микровълнова и бях много доволна. Цената му беше около 20лв.
Peace

# 12
  • Мнения: 972
Аз ползвах стерилизатора на Чико на ток. Избрах го специално, защото много пътувахме и незнаех дали навсякъде ще имат микровълнова.
Така, че ти си прецени кой ще ти свърши работа.

# 13
  • Мнения: 949
На Авент за МВ е много добър
 

# 14
  • Мнения: 1 613
Аз ползвах на Авент за МВ. Доволна съм  Peace

Общи условия

Активация на акаунт