сайт с мн диети

  • 839
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Вижте това е страхотен сайт за диети
http://juliet.hit.bg/dieti/
мисля че всеки ще намери подходящата за него диета.дори и аз която съм толкова претенциозна  Joy
вижте го и можете да си харесате нещо Hug

# 1
  • Мнения: 6 155
Интересно   bouquet

# 2
  • Мнения: 377
Много е хубав сайта, но ако мога да отслабна само с четене ще е още по-хубаво.
По бг. метод имам да свалям 10 кг., а за френския не искам дори да гледам.
Не виждам как ще стане. newsm78

# 3
  • Мнения: 49
  bouquet  Hug  Joy Ти си супер!!! Има много прилични диети и за лакто-вегетарианки като мен Simple Smile

# 4
  • Мнения: 310
Закуска : чаша мляко
Обяд    : 300 г картофено пюре.
Вечеря  : картофена салата (250 г картофи, 1 твърдо сварено яйце, сол, оцет, олио, черен пипер ).
Тъй като в диетата не се съдържат витамини, трябва да се приемат във вид на таблетки. Човек се чувства сит, спадането на теглото е до половин килограм дневно.


Това звучи добре  Thinking. Какво мислите?

# 5
  • Мнения: 521
Закуска : чаша мляко
Обяд    : 300 г картофено пюре.
Вечеря  : картофена салата (250 г картофи, 1 твърдо сварено яйце, сол, оцет, олио, черен пипер ).
Тъй като в диетата не се съдържат витамини, трябва да се приемат във вид на таблетки. Човек се чувства сит, спадането на теглото е до половин килограм дневно.


Това звучи добре  Thinking. Какво мислите?
ммм и на мен тази диета ми харесва,мога да я пробвам

# 6
  • Мнения: 521
но първо няколко дена ще бъда на плодове Flutter

# 7
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Закуска : чаша мляко
Обяд    : 300 г картофено пюре.
Вечеря  : картофена салата (250 г картофи, 1 твърдо сварено яйце, сол, оцет, олио, черен пипер ).
Тъй като в диетата не се съдържат витамини, трябва да се приемат във вид на таблетки. Човек се чувства сит, спадането на теглото е до половин килограм дневно.


Това звучи добре  Thinking. Какво мислите?
Не са ли прекалено много въглехидратите, че и половин килце на ден newsm78

# 8
  • Мнения: 310
но първо няколко дена ще бъда на плодове Flutter

И аз така.Ще я почна от понеделник, а до тогава ще си хапвам плодове

Закуска : чаша мляко
Обяд    : 300 г картофено пюре.
Вечеря  : картофена салата (250 г картофи, 1 твърдо сварено яйце, сол, оцет, олио, черен пипер ).
Тъй като в диетата не се съдържат витамини, трябва да се приемат във вид на таблетки. Човек се чувства сит, спадането на теглото е до половин килограм дневно.


Това звучи добре  Thinking. Какво мислите?
Не са ли прекалено много въглехидратите, че и половин килце на ден newsm78

Незнам дали ще се сваля по половин килограм, но пак ще се сваля.
Колкото до въглехидратите- четох някаде, че ако се приемат в умерени количества (както е тук) въобще не се качваткилограми от тях.


Пък и ако не стане нищо с диетата няма да се ядосвам, защото аз обичам много картофи и не съм се отказала от нещо любимо  Blush

# 9
  • Мнения: 1 731
Много е хубав сайта, но ако мога да отслабна само с четене ще е още по-хубаво.

 Joy Joy Joy

Закуска : чаша мляко
Обяд : 300 г картофено пюре.
Вечеря : картофена салата (250 г картофи, 1 твърдо сварено яйце, сол, оцет, олио, черен пипер ).
Тъй като в диетата не се съдържат витамини, трябва да се приемат във вид на таблетки. Човек се чувства сит, спадането на теглото е до половин килограм дневно.


Това звучи добре Thinking. Какво мислите?

 Peace PeaceИ на мен ми хареса това.Сега кво да правя със зелевата супа.Да взема да я изкарам докрая и после да почна тази. Party Party

# 10
  • Мнения: 521
да попитам.на плодове явно няма да издържа само,може ли примерно през деня на плодове,а вечерта на крехко месо със салата?да кажа че правя и по 1 час упражнения

# 11
  • Мнения: 310
Много е хубав сайта, но ако мога да отслабна само с четене ще е още по-хубаво.

 Joy Joy Joy

Закуска : чаша мляко
Обяд : 300 г картофено пюре.
Вечеря : картофена салата (250 г картофи, 1 твърдо сварено яйце, сол, оцет, олио, черен пипер ).
Тъй като в диетата не се съдържат витамини, трябва да се приемат във вид на таблетки. Човек се чувства сит, спадането на теглото е до половин килограм дневно.


Това звучи добре Thinking. Какво мислите?

 Peace PeaceИ на мен ми хареса това.Сега кво да правя със зелевата супа.Да взема да я изкарам докрая и после да почна тази. Party Party


Така ще е най-добре. Аз в неделя ще правя Лунна диета(май тогава беше) и после ще правя тази картофената

# 12
  • Мнения: 521
ето я следващата лунна диета---13.02 06:45
малко гадно е този път.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 271
ЕЕЕЕ, Черешка - ти напрво ме уби с твойта лентичка Shocked Shocked Shocked за отслабване - сигурна съм, че за 5 дена максимум ще си във форма
Успех!!
Аз ще поразгледам по-подробно вариантите на диети ( аз от доста време го търся този сайт, преди време го бях разглеждала и го знам) ще поумувам малко  Thinking Thinking Thinking и от понеделник ще захвана някоя.
Успех на всички Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 521
е джучке и ти мн си отслабнала.аз съм свикнала да  съм слаба и затова като кача някое коило откачам Joy

Общи условия

Активация на акаунт