Отговори
  • Мнения: 186
Мамчета, много искам татито да е с мен докато раждам и той го иска и сега проучваме вариантите.
Знам че в "Света София" може, но излиза доста соленичко, затова питам за Шейново. Ако някоя мама знае, много моля да ме осведоми. Както и при какви условия се прави, ако е позволено.
Предварително ви благодаря.    newsm51

# 1
  • Мнения: 186
Защо никой не ми отговаря, няма ли мами раждали там?

# 2
  • София
  • Мнения: 529
Присъствието на таткото може да стане във ВИП зала - цената е 150 лв.
Нашия тати беше с мен - и двамата го искахме и го направихме! Сега се радваме, че споделихме момента!
Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 397
аз като раждах там функционираше само една родилна зала и по принцип не разрешаваха, защото има и други раждащи в момента, които може би не искат разни външни лица да са наоколо.  Но може би ако имаш уговорка с лекаря да го пуснат, защото мъжа ми също искаше да присъства и първоначално го отпратиха по горепосочената причина, но после се оказа, че няма други раждащи в момента и можеше да дойде, но за късмет сестрата, която пратиха да го намери и извика от коридорите не го намери. Отишъл бил в кафето да чете вестник Simple Smile Та.. сега за второто дете ще гледаме да не пропусне Simple Smile
Сега може пък да са отворили и втората зала, не знам как е.

# 4
  • Мнения: 7 640
има ВИП родилна зала, 150 лв струва, там раждаш със собствен екип от лекар и акушерка и присъства който искаш

# 5
  • Мнения: 1 393
Вече знаеш,че е позволено,но аз не бих позволила на мъжа ми да присъства

# 6
  • Мнения: 3 089
в св. софия се палща 100 лв. за присъствие на таткото. нашият беше на линия. каза, че гледката наистина го е изненадала, но и да е знаел как точно изглежда случката, за нищо на света не би я пропуснал. ако вашият татко не е със здрави нерви, по-добре наистина да не присъства  Mr. Green

# 7
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Може, как да не може, но тр. да си платиш за целта  Wink

# 8
  • Мнения: 2 249
не съм раждала още- Embarassed-но до скоро си мислех ,че не бих подложила мъжа си на това-само че прочетох постинг на една мама,който ме накара да се замисля-че е добре таткото да е там-той е в съзнание и може да реагира на всяка"нередност"
sorry за офф-а ама за да следя темата по-лесно Embarassed ooooh!
  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 171
Цената е 150 лв за ВИП залата, но ми се струва, че за целта трябва да си направиш и уговорка с лекар и екип, което ще вдигне цената.  newsm78 Мисля си, че от екипа, който е на смяна не се изпраща лекар да изражда във ВИП-а.

# 10
  • Мнения: 7 640
той е в съзнание и може да реагира на всяка"нередност"
sorry за офф-а ама за да следя темата по-лесно Embarassed ooooh!
  bouquet
как мислиш, че ще реагира и по какво ще познае нередността, а и кой ще му позволи да пипа? Не знам как си представяш тези работи.
Остави човека- ако прояви желание- о.к, но мнението съм си дала в другата тема.

Мисля си, че от екипа, който е на смяна не се изпраща лекар да изражда във ВИП-а.
ще изпрати и още как, няма къде да ходи, щом кажеш, че искаш да раждаш във ВИП залата, това имах предвид, че се сдобиваш със собствен лекар и акушерка. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт