При секцио-може ли таткото да присъства?

  • 1 229
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 069
Много ме вълнува дали може таткото да присъства по време на секциото.При мен ще бъде с пълна упойка и ми се иска някой от нас да го посрещне...

# 1
  • Мнения: 46 437
Аз питах в МД, Тина Киркова и Правителствена- НЕ, не може  #2gunfire
МИсля, че само в частните, че е разрешено  Confused

# 2
  • Мнения: 7 186
Зависи къде ще раждаш. Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 3
  • Мнения: 8 769
Да, може, но зависи от болницата.

# 4
  • Мнения: 1 416
Предполагам, че може из частните клиники. В повечето не се практикува, защото става въпрос за операция, все пак...  Wink

# 5
  • Мнения: 5 577
Етърва ми ражда секцио с пълна, но девера не е присъствал.
Не искаше.
Стоя пред операционната и на 5 минута видя бебето.  Peace

# 6
  • Мнения: 1 464
И аз раждах секцио ,мъжът ми стоеше пред вратата и е видял бебка като са я изнесли ,но да присъства и дума да не става #Cussing out още не съм чула за болница в която да може.Ако някой знае да каже.

# 7
  • Мнения: 7 186
И аз раждах секцио ,мъжът ми стоеше пред вратата и е видял бебка като са я изнесли ,но да присъства и дума да не става #Cussing out още не съм чула за болница в която да може.Ако някой знае да каже.

Ааа може, може, и с камера даже. Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 8
  • Мнения: 5 577
Извинявам се, че се намесвам но ... като е пълна упойката какво би търсил таткото там?

Нали бебето веднага се дава на неонатолозите за прегледи, изследвания, мерения и такива разни ... какво да прави таткото там?  Thinking

# 9
  • Мнения: 1 464
Извинявам се, че се намесвам но ... като е пълна упойката какво би търсил таткото там?

Нали бебето веднага се дава на неонатолозите за прегледи, изследвания, мерения и такива разни ... какво да прави таткото там?  Thinking
Ами това са първите мигове на бебето да ги види поне той защото ти си в упойка,да чуе как изплаква,дори да снима с камера за да ги видиш и ти после Winkкакто казва Lady Marmalade
Lady Marmalade ,ти къде ражда ,да знам за второто

# 10
  • Мнения: 637
Зависи от клиниката. В някои може.

# 11
  • Мнения: 7 186
Lady Marmalade ,ти къде ражда ,да знам за второто

Ааа нямам предвид себе си, щото аз не съм фен на идеята таткото да присъства, говоря по принцип. Peace

# 12
  • Мнения: 1 393
Зависи къде ще раждаш,но защо ще мъчиш таткото с присъствие по време на операцията.Държа да ти кажа,че гледката няма да му допадне особено,а и след това педиатрите ще поемат бебето и той ще е излишен-няма да му го дадът,освен да го види.Не виждам смисъл от такова посрещане  newsm78

# 13
  • Мнения: 46 437
... Държа да ти кажа,че гледката няма да му допадне особено ...

От паравана няма да вижда операцията, гледката ще се състои от главата на жена му, не мисля, че няма да му допадне, след като веднъж вече я е харесал  Wink
Може да среже пъпната връв и да е първият човек, който го държи, в това се състои "посрещането".

# 14
  • Мнения: 3 089
В СВ. СОФИЯ МОЖЕ!
на моето таткото присъстваше. бях със спинална.
на моя приятелка, пак там, мъжът също присътсваше. тя беше с пълна упойка. татакото стои зад "остъклен прозорец", който се намира от към краката на майката и вижда цялата операция като на длан. нищо не му е спестено. Mr. Green нашият татко влезе при мен когато "извадиха" бебето - преди това не му разрешиха
виж тук за пълно описание:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=71169.0

Общи условия

Активация на акаунт