здравеите ако има някои....

  • 844
  • 7
  •   1
Отговори
здравеите момичета ас съм с две запушени тръби днес ми казаха че след хисеросалпиногографията ще ми направят лапароскопия сигорно към края на март ще е на 1.03 имам час за вземане на кръв и кардиограма после ще ме гледат на видеозон и на 9.03 ще ми дадът час за лапаро чела съм много и ми ясно какво представлява проблема е че аз съм в мадрид и тук нещата са по различни от бг казаха ми ще веднага след операцията си тръгвам а в бг трябва даси там два дена и че ако нищо неможе да се направи с тръбите ми трябва да ги махнат защото след това това пречи за инвитрото много съм притеснена срах ме е ние с моя приятел миослихме да я правя в бг лятото в шеиново при др попов но днес решиха тук от болницата да ми я правят дали бъркам как мислите има ли значение тук или в бг моля ви помогнете ми с мнения сташно ще съм благодарна

# 1
  • Мнения: 1 612
Ако имаш доверие на тамошните лекари не се колебай, но ако не изчакай до лятото.
А защо ще ти правят лапаро като явно си за инвитро?
Кой ти каза, че трябва да се махнат тръбите?
Консултирай се поне с още един лекар преди да се подложиш на манипулация!
Успех!

# 2
Лоре,

Не им даваи да ти махат тръбите.Дори и да не могат да ги отпу6ат при лапароскопията, има на4ин.Може и да не повярва6 но преди много години аз имах срастване в едната тръба и го оправих 4рез 14 дневно гладуване по Лидия Кова4ева,в клиниката на Д-р Емилова от Варна.Предполагам 4е си доста млада и има6 времв да ре6ава6 проблема.Не прибързваи.Ако иска6 питаи о6те.Аз сам в Лондон,но заминавам за БГ утре за седмица.Мога да ти пи6а след това.
Успех ти желая.

# 3
  • Мнения: 7 718
Ако ще правиш ин-витро, голяма е вероятността запушените тръби да ти го провалят.

# 4
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...Може и да не повярва6 но преди много години аз имах срастване в едната тръба и го оправих 4рез 14 дневно гладуване по Лидия Кова4ева,в клиниката на Д-р Емилова от Варна...
Ами на мен на пример не ми се вярва, ама хич даже.
А иначе и аз съм чувала, че запушени тръби могат да пловалят инвитрото.

# 5
  • Мнения: 90
Ако ще правиш ин-витро, голяма е вероятността запушените тръби да ти го провалят.
В тон с казаното до тук аз пък да попитам.Тъй като утре постъпвам за лапаро.чудя се  от доста време дали да кажа на лекаря си ако тръбата ми е наспасяема което ще се установи по време на операцията направо да я премахне.Аз съм само с една такава.И да отпрашвам за инвитро.

# 6
  • Мнения: 7 718
Ами незнам. Решението трябва да е само твое.
При Перла например при запушени тръби се получи извънматочна бременност при ин-витро.
Често срещано е при запушени тръби и ин-витро да изчита течност от тръбата и за убива зародишчето.
Обаче има случаи и на естествена бременност при запушени търби.
Разбира се, не трябва да са непоправимо увредени.
Може би при един колеблив резултат.

# 7
  • Мнения: 4 915
.......чудя се  от доста време дали да кажа на лекаря си ако тръбата ми е наспасяема което ще се установи по време на операцията направо да я премахне.........

Не се ли прави пластика на тръби, ако с лапаро не може да се премахнат сраствания? Питай лекаря за пластиката - в какви случаи се прилага.

Успех!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт