офталмолог

  • 561
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Здравейте мами,
Напоследък нещо взех да се притеснявам за моята Вяра. Става въпрос за центрирането на очите. Вече е на 9м., а все още едното и оченце бяга навътре. На снимки се вижда много  Cry В една книга прочетох, че до годинка се изчаквало за това, но всички бебета, които са около нас, нямат такъв проблем. Дали има още някоя мама с подобни терзания ? И дали има някой повече инфо за това?
Поздрави,
Цвети

Последна редакция: сб, 11 фев 2006, 12:20 от tzveti dimitrova

# 1
  • Мнения: 1 410
Отидете на очен лекар. Дъщеря ми е на почти осем месеца и другата седмица ще ходим защото имаме същия проблем.

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
 :crazyeyes:9 месеца #Crazy не сте потърсили консултация с офталмолог #Crazy

# 3
  • Мнения: 112
Здравейте,
Ами не съм направила консултация, защото в една книга за бебета прочетох, че това се наблюдава при бебетата до една година и после само отшумявало Embarassed Някой да ми препоръча лекар при който да се консултираме за този проблем? Много ви благодаря предварително  Sad Embarassed

# 4
  • Мнения: 5 790
Д-р Маринова е детски офталмолог, мисля, че в 1-ва градска. Приема в клиника Торакс на пл. Възраждане. Имам прекрасни впечатления от нея, много си разбира от работата и е много внимателна. Аз също ходя при нея от доста време.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Д-р Нецова или д-р Русева   Peace Peace Peace - в Първа градска болница ( май Първа се води тази до Френската гимназия, на Патриарха newsm78). Много са добри и двете - с направление - нито 1 стонинка не взимат.

Общи условия

Активация на акаунт