Някой знае ли склад на FAUR Baby

  • 1 378
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 429
Не съм сигурна, че е точно така, но став въпрос за турска фирма за бельо. Много харесвам бодитата им и искам да купя на бебока повечко за лятото. А и миналбата година бях му взела две много сладки гащеризончета, който носи доста време и не мръднаха

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Мисля, че е Fuar Baby, поправи го в заглавието на темата, че така никой няма да пише като види 'ФАУР'
Склад не знам, но знам в кой магазин има тяхно бельо.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 708
Доколкото знам е някъде в Дървеница, до КАТ, но не дават да се пазарува на дребно, само на фирми и то в големи количетсва  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 11 692
Склад не знам дали и къде имат.Но съм виждала техни бодита в Пакостник /Овча Купел/ по 4.50.

# 4
  • Мнения: 1 187
Има едно магазинче в Младост 3, в базара  ГМ Сити до Била,  в него продават много стоки с тази марка.

# 5
  • Мнения: 35 951
има техни бодита и във фемили.бг

# 6
  • Мнения: 429
Благодаря н авсички и извиняваите за глешката във името на фирмата  bouquet

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Складът наистина е до КАТ, но едва ли продават на дребно

# 8
  • Мнения: 1 520
Склад не знам, но съм виждала техни бодита на Пиротска в магазин Бебешори.

# 9
  • Мнения: 2 529
Складът наистина е до КАТ, но едва ли продават на дребно

Да, складът е в един блок до нас, но не продават на дребно.

# 10
  • Мнения: 5 228
има техни бодита и във фемили.бг

Аз съм поръчвала точно от там и момичето ми беше донесло много модели (вероятно повечето налични), за да си избера.
Иначе ги има и в Пинкио в Дружба.

# 11
  • Мнения: 3 457
Азим знам магазина в турция-в квартал мертер.Незнам тук как са цените, но там си купих преди 2 дена бодита на намаление от 1,5-3.5лв. Имат адрес www.fuarbaby.com  и тел. в София има на този адрес Wink

# 12
# 13
  • Мнения: 429
Ей разби ме направо. Има много готини неща. С удоволствие бих си купила доста работи. Ама в магазините няма много избор, за съжаление.

# 14
  • Мнения: 3 457
В турция има ,но са скЪпи4ки ако не са на намаление-там пред магазина  има ко6ове поставени с намаление на изостанали едини4ни броики от сериите и са по 1-2 турски лири(1 лира=1.25лв.),а вътре има на зака4алки намалени работи по на 2-5 долара.Доста от работите  ги има6е на намаление-ние 4акаме бебе април,но като видях бодинцата и неможах да им устоя-дано да са наистина ка4ествени Hug

Общи условия

Активация на акаунт