за течности

  • 1 600
  • 43
  •   1
Отговори
МАМИ ПО КОЛКО ПИЯТ ДЕЦАТА ВИ И КАКВО

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 709
И двете ми деца от малки си пият страшно много течности - вода, чай (всеки божи ден се прави нов чайник), сокчета. Отначало се притеснявах, но и аз и съпругът ми пием много течности - явно си оказва влияние.
Малката като се прибере от ясла, първата й работа е да изпие една огромна чаша с каквото и да е. А баткото всяка сутрин си взима за училище 2 шишета от минерална вода пълни с чай (но не защото е болен, а просто чаят в нашата къща е на много голям почит и уважение).
В скоби да отбележа - малката обожава бира от седеммесечна възраст Embarassed. Добре, че сега зимата по-рядко се пие, та малко кротнахме на тая тема.

# 2
  • Мнения: 7 831
А колко големи деца те интересуват?!? питам защото тук пишат и майки на тийнейджъри, които може и бира да пият  Wink.

# 3
 МОЯТА Е НА 1,9 МЕСЕЦА

# 4
  • Мнения: 8 505
Вода-800мл-1л.
Адапте-около 200мл.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 621
Средно около литър (литър и нещо) дневно във вид на чай,сок и мляко.Чиста вода не пие. Laughing

# 6
  • Мнения: 175
Ние сме на периоди понякога пие много вода(чай( до 600,700мл.,понякого по малко но задължително всеки ден пие 250,300мл.фреш сутрин иоколо 200.300мл вода или чай,за целия ден.през ноща не пие нищо а съм чувала че много деца пият вода и през ноща.при вас как е newsm78

# 7
  • Мнения: 1 113
Повече от литър във вид на сокове и вода. През нощта не се буди да пие.

# 8
  • Мнения: 1 489
Най-малко по един литър.като 300гр.сок,а останалото вода.

# 9
  • Мнения: 46 437
400-500 мл. Нестле джуниър.
100 мл. вода (не винаги).
И яде много "водни" плодове, от които пълни яко памперса  Crazy

# 10
  • Мнения: 2 255
Около литър - вода, чай, сок, компот .... - това малкия  Rolling Eyes
а големия идея нямам  newsm78 само знам, че пие много  Wink

# 11
  • Мнения: 2 731
Ами явно само ние имаме проблем с приема на течности -много малко .Даже сега трябва да пие много течности , а не мога да я накарам насила newsm78 .Какво ли не и предлагам но не иска и не иска  Sick.Ако някой има предложение как да я науча да пие повече течности ще съм благодарна много  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 861
Водя почти не пие, нойове и сокове много. От няколко месеца мъж ми прави домашен лимонов сироп, Калоян изпива  по 200-300 мл на ден само от него. И през ноща пие, като се събуди със сироп се залъгваме Crazy

# 13
  • Мнения: 1 113
Водя почти не пие, нойове и сокове много. От няколко месеца мъж ми прави домашен лимонов сироп, Калоян изпива по 200-300 мл на ден само от него. И през ноща пие, като се събуди със сироп се залъгваме Crazy
Лили, а не се ли запича от лимоновия сироп? Щото и моята дъщеря обича да пие разреден лимонов сок, но аз не смея да й давам повече от 50 ml от него.

# 14
  • Мнения: 153
Моята дъщеря пие само вода около 1 литър на ден. Чайове и сокове не мога да я накарам посмъртно да пие. Млякото го пробутвам като попара.

Общи условия

Активация на акаунт