Анестезиолози в "Майчин дом" Варна

  • 4 252
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Здравейте момичета!
Предстои ми раждане в "Майчин дом " Варна / планово секцио / и искам да ви попитам за анестезиолозите, които работят там. Знам за д-р Добрева, но има и един доктор, не се сещам  как се казва, а той по график ще работи на моята дата.
Моля ви споделете впечатления. Дали да потърся начин за да уговоря д- р Добрева да присъства на раждането?
Благодаря предварително!!!
Лек ден!!!

# 1
  • Мнения: 4 187
За новият анестезиолог нямам информация. Предполагам, че е добър специалист От д-р Добрева съм много доволна, изключителен професионалист, внимателна и точна.
Говори с гинеколога си, той най- добре ще те посъветва!

# 2
  • Мнения: 952
Ами аз като раждах беше този анистезиолог. Той ми би епидуралната много е внимателен и мил.Макар че е млад мисля че доста си разбира от работата,докато ме подготвяше за анистезията ми обясняваше къде бачкал в чужбина и общо взето май там има повече стаж отколкото в БГ. Ама то тогава толкова съм го и слушала де, то такива контракции бяха. Направими много добро впечатление защото остана докрая на раждането и даже и след това наминаваше по стаите. Споко, в сигурни ръце ще си Peace

# 3
  • Мнения: 5 622
Ами аз като раждах беше този анистезиолог. Той ми би епидуралната много е внимателен и мил.Направими много добро впечатление защото остана докрая на раждането и даже и след това наминаваше по стаите. Споко, в сигурни ръце ще си Peace

Ето това, го няма при Добрева! Може да е добра специалистка,  но това отношение няма да го видиш! Значи, това, че ще си при този доктор е само в твой плюс!Хем специалист, хем ЧОВЕК!  Peace

# 4
  • Мнения: 133
Здравейте!
Благодаря ви за отговорите. Гинекологът ми е д-р Яков и разбира се каза добри неща за анестезиолога и как иначе нали той го е назначил  Wink. Дано да отговорят и други майчета. Всички мои познати са били при д-р Добрева и за него нищо не съм чувала.
Лек ден!!!

# 5
  • Мнения: 2 069
Ами аз като раждах беше този анистезиолог. Той ми би епидуралната много е внимателен и мил.Направими много добро впечатление защото остана докрая на раждането и даже и след това наминаваше по стаите. Споко, в сигурни ръце ще си Peace

Ето това, го няма при Добрева! Може да е добра специалистка, но това отношение няма да го видиш! Значи, това, че ще си при този доктор е само в твой плюс!Хем специалист, хем ЧОВЕК! Peace


Ето тук не съм съгласна. Раждах секцио, Добрева ми би упойката. Стоеше през цялата операция до мен, милва ме по главата, говорихме си за зодии, за мъже... Понеже като ме отвориха се видя, че имам 2 миоми и след като извадиха бебето трябваше да ги махнат, ме предупредиха, че операцията ще се удължи - тя ме попита дали искам да ме приспи за 1 час - изобщо държа се ужасно мило. После идва 2-3 пъти да ме види в стаята. Моя приятелка ражда 2 седмици след мен и беше при другия анестезиолог - каза, че й бил упойката и повече не го видяла - а аз й бях разказала за Добрева и тя имаше подобни очаквания.

# 6
  • Мнения: 952
За новият анестезиолог нямам информация. Предполагам, че е добър специалист От д-р Добрева съм много доволна, изключителен професионалист, внимателна и точна.
Говори с гинеколога си, той най- добре ще те посъветва!
Аз доколкото знам той не е нов. Просто през повечето от времето нее в Бг, а когато е тука дава дежурства в майчин дом. Даже мисля че го има на общата снимка в сайта на майчин дом, млад е и май беше с очила, отвори го и ще го видиш то и без това няма много мъже на снимката като махнеш Корновски и Яков,така че няма да го объркаш Sunglasses

# 7
  • Варна
  • Мнения: 308
И аз когато раждах беше този анестезиолог.Много внимателен,не усетих как ми сложи упойката,непрекъснато беше до мен,а после и по време на престоя ми го срещах и винаги ме питаше как съм.А доколкото разбрах той  също е акционер в болницата

# 8
  • Мнения: 5 246
И аз съм много доволна от Добрева.
През цялото време беше до главата ми, след това идваше и в стаята да ни види. Дори ми махна превръзката (въпреки, че не е нейна работа).
От тази тема разбрах, че има нов анестезиолог. Ето че и за него има добри отзиви.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 133
Здравейте!
Благодаря Ви за отговорите. Май трябваше да пусна темата в друг форум, защото този  е по-малко посещаван, но както и да е.
Искам да внеса малко уточнение- става въпрос за д-р Мичоров. Не намерих нищо за него с търсачката. Имам още месец и половина и дано до тогава науча нещо повече за него.
Приятен ден!!!

# 10
  • Мнения: 4 187
Ами аз като раждах беше този анистезиолог. Той ми би епидуралната много е внимателен и мил.Направими много добро впечатление защото остана докрая на раждането и даже и след това наминаваше по стаите. Споко, в сигурни ръце ще си Peace

Ето това, го няма при Добрева! Може да е добра специалистка, но това отношение няма да го видиш! Значи, това, че ще си при този доктор е само в твой плюс!Хем специалист, хем ЧОВЕК! Peace


Ето тук не съм съгласна. Раждах секцио, Добрева ми би упойката. Стоеше през цялата операция до мен, милва ме по главата, говорихме си за зодии, за мъже... Понеже като ме отвориха се видя, че имам 2 миоми и след като извадиха бебето трябваше да ги махнат, ме предупредиха, че операцията ще се удължи - тя ме попита дали искам да ме приспи за 1 час - изобщо държа се ужасно мило. После идва 2-3 пъти да ме види в стаята. Моя приятелка ражда 2 седмици след мен и беше при другия анестезиолог - каза, че й бил упойката и повече не го видяла - а аз й бях разказала за Добрева и тя имаше подобни очаквания.

Ще се съглася със Славена. Много внимателна и нежна ( ако мога така да я нарека ) анестезиоложка. Държеше ми ръката , милваше ми косата  Crazy, говореше ми , обясняваше ми всяка една манипулация, извършена от нея или от екипа. Голяма душица така да се каже !

# 11
  • Варна
  • Мнения: 109
Ами аз като раждах беше този анистезиолог. Той ми би епидуралната много е внимателен и мил.Направими много добро впечатление защото остана докрая на раждането и даже и след това наминаваше по стаите. Споко, в сигурни ръце ще си Peace

Ето това, го няма при Добрева! Може да е добра специалистка,  но това отношение няма да го видиш! Значи, това, че ще си при този доктор е само в твой плюс!Хем специалист, хем ЧОВЕК!  Peace



Не съм съгласна! no
През август миналата година раждах нормално с епидурална упойка.Постави ми я д-р Добрева която стоя до мен през цялото раждане./въпреки че смяната и свършваше 2 часа след като постъпих/ .Тя остана до края,а през следващите 3 дни престой в болницата всеки ден минаваше за да ме попита как се чуствам и да се радва на бебчето.
Изключително съм и БЛАГОДАРНА! newsm51
д-р Мичоров не го познавам и нямам мнение за него!

# 12
  • Мнения: 2 922
Ами аз като раждах беше този анистезиолог. Той ми би епидуралната много е внимателен и мил.Направими много добро впечатление защото остана докрая на раждането и даже и след това наминаваше по стаите. Споко, в сигурни ръце ще си Peace

Ето това, го няма при Добрева! Може да е добра специалистка, но това отношение няма да го видиш! Значи, това, че ще си при този доктор е само в твой плюс!Хем специалист, хем ЧОВЕК! Peace


Ето тук не съм съгласна. Раждах секцио, Добрева ми би упойката. Стоеше през цялата операция до мен, милва ме по главата, говорихме си за зодии, за мъже... Понеже като ме отвориха се видя, че имам 2 миоми и след като извадиха бебето трябваше да ги махнат, ме предупредиха, че операцията ще се удължи - тя ме попита дали искам да ме приспи за 1 час - изобщо държа се ужасно мило. После идва 2-3 пъти да ме види в стаята. Моя приятелка ражда 2 седмици след мен и беше при другия анестезиолог - каза, че й бил упойката и повече не го видяла - а аз й бях разказала за Добрева и тя имаше подобни очаквания.

Съгласна съм със Славена! Страхотен специалист и човек е д-р Добрева  Heart Eyes

# 13
  • Варна
  • Мнения: 634
И аз съм много доволна от д-р Добрева,раждах в Майчин дом преди 2 седмици и бях при нея.Държа се много мило.

# 14
  • Мнения: 1 866
И с мен д-р Добрева се държа много мило и след операцията дойде да провери как съм и дали имам оплаквания от упойката. Тя ми беше и компания през цялата операция, само да трепнех и веднаха питаше как съм.

Общи условия

Активация на акаунт