Светло - кафяви петна по лицето

  • 1 725
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 113
От известно време ми се появяват петна по лицето, който са светло - кафяви и се белят. Дъщеря ми като бебе беше с атопичен дерматит, но моите лишеи не са такива каквито бяха неините, и затова си мисля, че не е алергия. Ще отида на дерматолог, но чак в понеделник, затова се обръщам към вас за съвет - някой имал ли е такъв проблем.

# 1
  • Мнения: 1 942
Аз имам богат набор от кафяви петна по лицето, но никой от тях не се лющи?! Хайде виж какво ще каже дерматолога и ако са пигментни петна, ще ти кажа аз след много проби, кое установих, че помага.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Силве, кажи моля те какво помага за пигментни петна/и моите не се лющят/  Heart Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Силве, и мен живо ме интересува какво помага срещу пигментни петна!  Praynig

# 4
  • Мнения: 1 113
Моите не са пигментни петна, ама какво точно са така и не разбрах, защото в събота не издържах и си забърках едно мазило (всъщност - откраднах го от Красива мама, там една потребителка го беше пуснала за друга употреба, но аз го пробвах върху лицето си и ефекта беше поразителен).

# 5
  • София
  • Мнения: 488
И аз имах подобни петна, може би още от преди раждането- незнам, но един ден се поогледох хтубавичко и ги забелязах- стояха като лунички. Нямах време за лекар и взех ексфолиантен сапун. За няколко месеца 3-4 всичко изчезна, но сапуна го ползвах 2-3 пъти седмично- не повече. Изобщо и не разбрах от какво се бяха появили тез петна.....

# 6
  • Мнения: 1 942
Здравейте Simple Smile

Моите петна не са само от бремеността. Имам си от преди това /от противозачатъчни предполагам/, от Циплофлоксацин /той има този ефект/, от слънчевата алергия, която имам и никакви слънцезащитни кремове не оправят положението. Ей що пари пръснах по лекари и козметика!!! Единствено не се подложих да химически и механични епилации, че гаранцията им беше толкова неубедителна ...  Отидох на кола маска при козметичка без специализирана техника и непреднали технологии Simple Smile) А тя има петна от акне и преперати за третирането му. Та същата мацка ми вика: "Пробвам нещо за петната  - ти искаш ли?" И така започнах Simple Smile Препарата се казва Депигментин. Аз съм го ползвала като лосион - с памуче сутрин и вечер хубаво втривам в петната. Струва 3.50 и е на принципа на йонофорезата, съдържа екствакт от мечо грозде. До тук съм доволна от него, защото :
1. Има ефект на 10-я ден;
2. Струва 3.50 лв., а не както другите подобни препарати 35 лв. или процедури 350 !!!!!!!!!111  #Crazy
3. Петната не потъмняват пак, както след другите избелващи препарати.

Е, приемам факта, че ще си имам докато не ме удари критиката, но поне да са заличими от фон дьо тена:)

Ако искате да пробвате и не го намирате този препарат, като се постопли ще додрапам с количката до тази козметичка, която ми го продава и ще ви взема и пратя по пощата. Пишете на лични  Laughing
Успех на всички в борбата за чиста и неопетна кожа  Joy

Общи условия

Активация на акаунт