Комедони по лицето и тялото

  • 2 014
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 334
Здравейте мами,

дъщеря ми както ще забележите в подписа ми е на 3 месеца и 4 дни.От самото раждане лицето и беше обсипано с комедони.Педиатърката ни каза,че трябва да изчезнат до 3-4 месец.За мое лично успокоение ни прати при кожен лекар.Той констатира същото.Наистина по-лицето започнаха да изчезват,но се появяват и по тялото-въпреки,че и там се свиват.Какво да правя?Ако не се скрият до края на 4-месец???

Предварително ви благодаря за съветите!

Поздрави

# 1
  • Мнения: 299
Не мога да ти помогна с конкретен съвет, но сигурна ли си че не е алергичен обрив. Това че излизат и по тялото ме на Simple Smile вежда на такава мисъл. По-добре ги опиши какво представляват и питай някоя от майките  на дечица с алергии.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Еее, спокойно - 4тия месец не е краен срок след който ще си останат завинаги. Предполагам за бели ситни подкожни пъпчици говориш? Че комедоните бяха черните точки май, или бъркам Rolling Eyes Изчезват, не се притеснявай, не ги прави нищо.

# 3
  • Мнения: 3 334
Цитат на: Eti
Не мога да ти помогна с конкретен съвет, но сигурна ли си че не е алергичен обрив. Това че излизат и по тялото ме на Simple Smile вежда на такава мисъл. По-добре ги опиши какво представляват и питай някоя от майките  на дечица с алергии.


Не 100% съм сигурна-тя си сероди с тези комедони, повечето бебета имат при раждането само по нослето или по челото.Самите пъпчици предтавляват твърди мастни образования,които и ние възрастните имаме.

# 4
  • Мнения: 299
Сега разбрах - и моя син имаше такива  около нослето, но из4езнаха от само себе си. Не се притеснявай

# 5
Наричат се МИЛИЯ и изчезват от самосебеси! Комедоните са огромни черни точки и се срещат само при възрастни - особено при пубери!...

Общи условия

Активация на акаунт