помпа назаем?

  • 415
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 703
Момичета, имам молба към вас!
Пак трябва да пия антибиотик Sad . Не мога да кърмя с него. Много се вкиснах и ми се дорева чак... Не издържам да се цедя на ръка...Трябва ми хубава помпа, по възможност електрическа. Само за 5-7 дни и я връщам.
Не искам да приключваме с кърменето по тази причина. Яд ме е Close
Не вярвам, че ще успея да поддържам лактация с цеденото на ръка, защото ненавиждам и съответно не го правя добре, съответно кърмата си намалява  Sad
Много ще съм ви благодарна!!!
пс. Става дума за София!

# 1
  • Мнения: 3 089
аз имам на авент. ако ти върши работа...

# 2
  • Мнения: 703
Мерси,  majceto!
Имах до скоро Авент-ска, но незнам от много употреба ли, нещо не работеше добре и не се справях. За случая, понеже няма да доизцеждам, а ще цедя и ще хвърлям, най ми се иска да е електрическа...

# 3
  • София
  • Мнения: 529
Здравей,
имам в къщи елекрическа на НУК, която не ползвам. Нещо не се справям с нея и предпочитам авентската...
От Ивона (от юлския ни отбор) знам, че бяхте съседки - в неделя ще ходя до родителите ми в Разсадника. Ако няма да е късно може да се разберем и да ти я донеса:-)

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Мерси,  majceto!
Имах до скоро Авент-ска, но незнам от много употреба ли, нещо не работеше добре и не се справях. За случая, понеже няма да доизцеждам, а ще цедя и ще хвърлям, най ми се иска да е електрическа...

за помпа не мога да помогна, на недей хвърля изцедената кърма, можеш да сипеш във водата за къпане на бебето.

# 5
  • Мнения: 703
за помпа не мога да помогна, на недей хвърля изцедената кърма, можеш да сипеш във водата за къпане на бебето.
Мерси за идеята! Проблемът ми засега се реши, благодаря ви момичета Heart Eyes
Специално на Ара  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт