Избор на спирала - купих си

  • 1 986
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 358
Всички спирали, които съм ползвала оставят твърде дебел слой (дори само при едно нанасяне) и се налага след това да почиствам половината, за да не изглеждам наклепана до ушите.
Търся си спирала, която да оставя по-фин слой върху миглите. Искам миглите ми да изглеждат подредени, без спиралата да се набива на очи. Издължаване и обем не ми трябват.
Голям каприз съм  Embarassed и моля за помощ в избора!

Последна редакция: сб, 11 фев 2006, 18:59 от tedi_b

# 1
  • Мнения: 5 577
Ще следя темата, защото и аз имам такъв проблем.

Наскоро коментираха момичетата Мейбълин ...  Thinking

Каталожните отпадат.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 626
Lash Lift на Макс Фактор пробвали ли сте? Уж на рекламата я даваха за лека спирала, която извива миглите.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Спиралата за чувствителни очи на Макс Фактор е такава - не натрупва. Цена ок. 9-10 лв.

# 4
  • Мнения: 1 114
наскоро си взех  на Loreal Volume shocking. не съм доволна. слепва миглите, а струваше 24 лв. определено сгреших с тоя избор. Sick

# 5
  • Мнения: 4 358
Спиралата за чувствителни очи на Макс Фактор е такава - не натрупва. Цена ок. 9-10 лв.
Бу, ти лично ли си я ползвала?

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ползвам VOLUME GLAMOUR на BOURJOIS - доволна съм.  Peace

# 7
  • Мнения: 4 358
Lash Lift на Макс Фактор пробвали ли сте? Уж на рекламата я даваха за лека спирала, която извива миглите.
Не съм я пробвала. Рядко се зарибявам само от реклама, затова ми се иска да събера повече лични впечатления.
Случайно да ти се намира снимка, че аз не открих  Embarassed

# 8
  • Мнения: 2 196
Пробвай с безцветна спирала

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
Моите лични впечатления от спиралата на Манхатън за чувствителни очи /лонг енд сензитив/, в светлобежова опаковка, са тъкмо такива - нанася се на съвсем тънък слой, едва забележима е, просто подчертава миглите, без да им придава допълнително обем или дължина. Купих я в края на миналото лято за 8.50 лв., не вярвам да е поскъпнала оттогава. а пропо - още ми върши работа. Снимка и описание на спиралата - тук: http://www.manhattan-cosmetics.com/main.php

# 10
  • Мнения: 1 063
tedi_b, търсеният от теб ефект (да не цитирам) отговаря на това, което аз търсех и открих в More Lashes na MF - за чувствителни очи, прилична цена и стои естествено. Пробвала съм на MF и тази  "2000 калории", но не ми допадна. Иначе имам и една много прехвалена L`oreal Lash Architect, но тя е с по - бутафорен ефект. Само да предупредя, че спиралите на MF стоят малко сухи и в първия момент се стряскаш, дали спиралата не е нещо с изтекъл срок на годност, но после им свикваш. Дано съм била полезна. А и още нещо - в някои магазини за козметика има пробно спирали и най -добре първо изпробвай (тези, които си си набелязала) и тогава купувай.

# 11
  • Мнения: 4 358
Пробвай с безцветна спирала
Това ми беше първоначалната идея, но много си падам по сини и кафяви спирали, затова искам да е с цвят.

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Моите лични впечатления от спиралата на Манхатън за чувствителни очи /лонг енд сензитив/, в светлобежова опаковка, са тъкмо такива - нанася се на съвсем тънък слой, едва забележима е, просто подчертава миглите, без да им придава допълнително обем или дължина. Купих я в края на миналото лято за 8.50 лв., не вярвам да е поскъпнала оттогава. а пропо - още ми върши работа. Снимка и описание на спиралата - тук: http://www.manhattan-cosmetics.com/main.php
ooooh! Тази е спиралата, какъв Макс Фактор ме гони...
Да, теди-б, хубава е. Но на мен пък прекалено обикновена ми седи...

# 13
  • София
  • Мнения: 1 626
Lash Lift на Макс Фактор пробвали ли сте? Уж на рекламата я даваха за лека спирала, която извива миглите.
Не съм я пробвала. Рядко се зарибявам само от реклама, затова ми се иска да събера повече лични впечатления.
Случайно да ти се намира снимка, че аз не открих  Embarassed

Това намерих в сайта на Макс Фактор


Гледах в Конкорд, ама точно тази я няма. В сайта на Макс Фактор пише че извива миглите с 50%.  Гримирали с нея артистите в Авиатора. За други предимства не разбрах. Но явно се води лека спирала.

# 14
  • Мнения: 4 358
Еййй, страшни сте!  Hug С моите претенции даже избор имам  Laughing
Надявам се още утре да се обзаведа с нова спирала.

Общи условия

Активация на акаунт