Риба ХЕК

  • 2 967
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Момичета дайте ми някакви идейки как да направя риба Хек. Аз знам само една. Предварително изчиствам Хека и го слагам да кисне в марината, от 1л. горчица, малко зехтин, 1л. соев сос, 1л. розмарин, 1л. риган и 2 с.л. оцет. Оставям я да престой и после я панирам със стандартна панировка с бира, яйце и брашно. Накрая я заливам със сос: Мойонеза, кисело млаяко и черен пипер.
Това е моята рецепта, но ми е омръзнала вече, дайте моля ви някоя нова идея  Laughing  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 546
виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=50204.0
 пробвала съм рецептите на 3ори  и Мимис    chef супер са!  Peace

# 2
  • Мнения: 196
предлагам ти много бърза,лесна и вкусна рецепта за хек:нарязвашго на филийки и го панираш след това 1 кофичка кис.мляко с 1 майонеза,чесън,сол,магданоз и заливаш всяко парче с този сос преди да сервираш ужасно е вкусно и най-вече лесно.да ви е сладко  chef 

# 3
  • Мнения: 2 922
Ако са филета: овкусявам (олио, сол, подправка за риба, черен пипер) и пека с картофи, нарязани на дребно и моркови в йенска тенджера. Става много вкусно!   chef

# 4
  • Мнения: 458
Аз панирам филета - брашно - разбити яйца с копър и чесън, галета и пак яйца
Ако я пържа след това заливам с някои от тези два вида сос:
1.  Опържената риба се залива със сос от нарязаните и предварително запържени в масло червени домати, чесън и магданоз.
2. Опържената риба се залива със сос от кисело мляко,майонеза, кис. краставички, чесън и копър

Последна редакция: пт, 10 фев 2006, 16:14 от silviat

Общи условия

Активация на акаунт