Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 9 850
Да докладвам - сдобих се с My forest fresh air  за 1,99лв. малката кутия. Голямата също е на промо цена, но не си я спомням. За Женския пазар в София става дума, един от магазините в края на пазара, откъм Пиротска.

# 241
  • Мнения: X
Да попитам защо тук http://ls-komers.com/bg/products/index/c:%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B … D0%B0%D1%82%D0%B8цената на праха  My Forest  за цветно е толкова по евтина от тази за бяло пране -Прах за пране My Forest White Laundry 1,5кг-Цена: 12.34 лв. и Прах за пране My Forest Color Laundry 3кг, Цена: 12.34 лв.
Някой пазарувал ли е от този сайт?
Дали има объркване в цената за цветното пране?
 От кварталното магазинче си взех My Forest Fresh Air,малка кутия. Нямаше друг вид.
Цената,ако реално е тази за 40 пранета е изгодна.

 
 

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 19:34 от Анонимен

# 242
  • Мнения: 2 054
Привет! Искам да попитам дали сте виждали в някоя от големите вериги течен перилен препарат Бочко. Днес се оглеждах в Кауфланд, но не го открих. Скоро гушках едно бебче и направо се влюбих деликатния  аромат на това Бочко.

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Привет! Искам да попитам дали сте виждали в някоя от големите вериги течен перилен препарат Бочко. Днес се оглеждах в Кауфланд, но не го открих. Скоро гушках едно бебче и направо се влюбих деликатния  аромат на това Бочко.
Не зная откъде си, но течен Бочко съм виждала в супермаркети Аскент в Ст. Загора.
yulmana, не е по-евтин праха за цветно от този за бяло. По-скоро разфасовките от 3 кг. и 1.5 кг. са на една цена ( и за цветно и за бяло )12,34 лв, което май е някаква грешка.

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 21:44 от galeta

# 244
  • Мнения: 2 286
Привет! Искам да попитам дали сте виждали в някоя от големите вериги течен перилен препарат Бочко. Днес се оглеждах в Кауфланд, но не го открих. Скоро гушках едно бебче и направо се влюбих деликатния  аромат на това Бочко.

Със сигурност го има в Била.

# 245
  • Мнения: 1 020
Да попитам защо тук http://ls-komers.com/bg/products/index/c:%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B … D0%B0%D1%82%D0%B8цената на праха  My Forest  за цветно е толкова по евтина от тази за бяло пране -Прах за пране My Forest White Laundry 1,5кг-Цена: 12.34 лв. и Прах за пране My Forest Color Laundry 3кг, Цена: 12.34 лв.
Някой пазарувал ли е от този сайт?
Дали има объркване в цената за цветното пране?
 От кварталното магазинче си взех My Forest Fresh Air,малка кутия. Нямаше друг вид.
Цената,ако реално е тази за 40 пранета е изгодна.

 
 

Тук не е ли само на едро, като гледам бройките в стек Simple Smile Не знам дали продават на дребно.

Привет! Искам да попитам дали сте виждали в някоя от големите вериги течен перилен препарат Бочко. Днес се оглеждах в Кауфланд, но не го открих. Скоро гушках едно бебче и направо се влюбих деликатния  аромат на това Бочко.

Със сигурност го има в Била.

По детските магазини го има - във Вис Виталис и по разни други детски магазини.

# 246
  • Мнения: 2 054
Привет! Искам да попитам дали сте виждали в някоя от големите вериги течен перилен препарат Бочко. Днес се оглеждах в Кауфланд, но не го открих. Скоро гушках едно бебче и направо се влюбих деликатния  аромат на това Бочко.

Със сигурност го има в Била.
Благодаря ви. Утре ще отскоча до Била. Другите предложения не важат за моя град.

# 247
  • Мнения: 40
Yulmana, според мен е грешка, и за fresh air цената е еднаква и за 1,5 и 3 кг. Не е само за цветния. Тази цена е реална за 1,5 кг.

# 248
  • София
  • Мнения: 9 850
Днес видях Бочко в същото магазинче, споменала съм го по-горе. Би трябвало да има по разните квартални магазинчета за препарати, независимо от кой град си.

# 249
  • София
  • Мнения: 38 476
Да запитам един въпрос по-скоро за перални.
Взех да събирам много черно пране - като за цяла пералня, не знам колко е на кила.
Пералнята ми е 7 кг, обаче всички програми за черно и синтетика са за по 3 кг.
Въпроса ми е:
Да я пусна ли на черно и тя дали ще го понесе?
Или да пусна на програма за бяло с намалени градуси / на 40 примерно/?
Обаче пък програмата за бяло има много центрофуги.

# 250
  • София
  • Мнения: 1 391
Какво те притеснява в центрофугирането. Не виждам по какъв начин би се отразило неблагоприятно на черно пране, но пък и не съм авторитет като вас в прането де newsm78

# 251
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Понеже пералнята, която ползвам тук в квартирата ми е заварено положение, няма никакви екстри, освен вълна и пране със студена вода. Пера си черните дрехи на програма за памучни дрехи на 40 градуса, с всичките и центрофуги. Проблеми нямам.

# 252
  • София
  • Мнения: 1 460
Аз имам програми за памук, вълна и синтетика. Нямам за черно, бяло, цветно... Пускам черните дрехи на 30 градуса на програма за памук. Центрофугата няма да навреди на цветовете.  Wink

# 253
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета отдавна , Ви чета и много сте ми полезни , но сега имам питане ако можете да ми бъдете отново полезни. Някоя от вас да е чувала за прах Silva ili Selva. Казаха ми, че бил италиански , но нисък клас за тях.

# 254
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Цитат
Ползвала съм го. Израелски е, безфосфатен еко-продукт, много компактен, 1 кг. беше за 28 пранета, ако не се лъжа. Май беше универсален, но аз го ползвах за бяло на 50-60 градуса. Пере доста добре, от кутията мирише приятно, но след изсъхване на дрехите не се усеща. В магазинната мрежа ли са го пуснали вече?
Благодаря ти.Пуснали са го в "Триумф"-а в Пловдив.Има кутии по 0,5 и 1кг.1кт-4 и нещо беше,а 0,5кг-2,25 мисля.Несе загледах в цените ,защото исках първо да чуя отзиви за него.

Общи условия

Активация на акаунт