Лак за коса - труден избор!

  • 1 566
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 893
Здравейте!
  bouquet
Често експериментирам с косата си и ползвам лак, но последния който си взех - Велафлекс за силна фиксация - толкова ми слепва косата......ужасен е Sick...Та...какъв ще ми препоръчате за гъвкавост на косата, да седи естествено и да е дълготраен ефект.... Rolling Eyes Embarassed

п.с. сега като си сложа от тази на Велафлекс и като после се къпя......неще да се измива хубаво....Отвратително е... #Crazy

Благодаря предварително!
 Поздрави!

# 1
  • Мнения: 5 315


Аз използвам рядко лак за коса.Имала съм само на Taft-черният и на Нivea за нормална фиксация.И от двата съм доволна.

# 2
  • Мнения: 224
аз лично когато ползвам лак за коса ползвам FX нa L`Oreal ,strong-за силна фиксация и сам много доволна.Предимно съм го ползвала за постигане на мокър ефект-върху мокра коса,и става твърдичка.Зависи също и колко ще пръснеш.А на следващия ден само понамокряш малко косата и voila:))Дано сам ти помогнала при избора  ..

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 923
Ползвам лак Нивеа за силна фиксация, скоро взех и един за обем. Доволна съм, косата ми е мека, но с Нивеата държи прическа.
Всички останали марки ми миришат задушаващо и не ги понасям. Sick

# 4
  • Мнения: 5 299
Ами аз ползвам точно този на Вела - Шайни флекс, и нямам никакви забележки МНого съм доволна. Flutter Но ако слагаш прекалено много лак за коса, какъвто и да си взмемеш - ефекта ще е същият. Аз така си бях правила една прическа с половин флакон лак за коса, и чак на 2-то миене, ми се изчсити напълно косата.

# 5
  • Мнения: 643
И аз съм за нивеята, рядко ползавм лак, но ако ми се наложи той е супер.

# 6
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Използвам лакове за повече обем Тафт зеления или Невея Valumen&pflege

# 7
  • Мнения: 7 186
Аз съм доволна от лаковете на Тафт.
А ти щом искаш да стои по- леко и естествено не си взимай за силна фиксация, а по- лек, като за всеки ден. Тези със силната фиксация "бетонират" и са за по- завързани прически.
И не прекалявай с количеството де. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 577
Лейдито ми чете мислите, и аз исках да кажа за Тафт.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 044
Най-добре питай фризьора ти кой лак е подходящ за теб,по-евтино ще ти излезе.Преди купувах тонове козметика от която не бях доволна,вече купувам само от фризьорката ми,знае какво е най-добре за косата ми,нещата са скъпи,но ти излизат по -евтино,защото не купуваш 100 излишни неща.Преди да си купя нещо от нея първо ми го изпробва дали ще ми е добре Wink

# 10
  • Мнения: 139
NIVEA-за боядисвана коса.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Лореал Peace

Общи условия

Активация на акаунт