Добра пудра за лице?

  • 8 269
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 585
Полвам Манхатън и една на Римел - Stay Matte - много фина и сравнително покривна.
Кожата ми е с омазняваща се Т-зона и лунички, това са двете неща, които искам да прикрия.
Някой да е приятно изненадан от някоя пудра?

# 1
  • Мнения: 171
аз съм много доволна от loreal vizible lift  bowuu

# 2
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
аз съм много доволна от loreal vizible lift  bowuu

Мдам, хубава е.
Аз лично съм много доволна от пудрата на Max factor, както компактната, така  и от тази на прах.
Горещо препоръчвам! Hug

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Твоята на Манхатън каква е? Аз ползвам антибактериалната и съм доволна.

# 4
  • Мнения: 5 299
Твоята на Манхатън каква е? Аз ползвам антибактериалната и съм доволна.
И аз си купих същата преди седмица - много ми харесва Hug Flutter

# 5
  • Мнения: 585
Ами едната е Soft Compact Powder, другата антибактериална.
Първата е добра горе долу, втората ми е тъмна за сега, защото съм я взимала лятото.
Но другата на Римел е по-добре покривна и по-фина.
Но ми се иска да науча и за някоя друга добра пудричка  newsm08

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами едната е Soft Compact Powder, другата антибактериална.
Първата е добра горе долу, втората ми е тъмна за сега, защото съм я взимала лятото.
Но другата на Римел е по-добре покривна и по-фина.
Но ми се иска да науча и за някоя друга добра пудричка  newsm08

Ами незнам тогава, то си е индивидуално. Иначе и от тази на Орифлейм съм много доволна.

# 7
  • Мнения: 46 508
Аз ползвам фон дьо тен и пудрата на прах на Орифлейм, нямам забележки, не остава нито една луничка, а аз имам доста  #Cussing out

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Твоята на Манхатън каква е? Аз ползвам антибактериалната и съм доволна.
И аз съм много доволна от тази

# 9
  • Мнения: 521
аз да ви кажа от какво съм доволна-пудрата и фон дю тен в едно на голдън роус.струва 9 лв.не е скъпо но поне на мен страшно ми харесва

# 10
  • Мнения: 5 317
От компактните използвам и аз на Манхатън-антибактериалната.
От прахообразните на Люмене.
И двете ми харесват.Зимата предпочитам прахообразната,защото не ми изсушава кожата на лицето.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз определено съм намерила "своята" пудра Peace
Имам в момента антибактериалната на Манхатън, но в сърцето ми е прахообразната на Макс Фактор Транслуцент - един единствен цвят, със светлоотразяващи частици, но в никакъв случай не е като Ревлонските продукти с такива частици, с пухче.  Струва 18 и нещо. Икономична е. Като сложа сутрин и през деня няма нужда от корекция.
А от манхатънската слагах постоянно. Тя затова сега си стои и я ползвам за бързи излизания до магазина.

# 12
  • Мнения: 585
Аз определено съм намерила "своята" пудра Peace
Имам в момента антибактериалната на Манхатън, но в сърцето ми е прахообразната на Макс Фактор Транслуцент - един единствен цвят, със светлоотразяващи частици, но в никакъв случай не е като Ревлонските продукти с такива частици, с пухче.  Струва 18 и нещо. Икономична е. Като сложа сутрин и през деня няма нужда от корекция.
А от манхатънската слагах постоянно. Тя затова сега си стои и я ползвам за бързи излизания до магазина.


Това звучи интересно.
Никога не съм ползвала прахообразна пудра, защото имам чуството, че всичко наоколо ще бъде напудрено освен мен  newsm12.
Но ако наистина изкарва цял ден си струва да се опита.
Къде я купуваш - Бонжур?

# 13
  • Мнения: 35 960
също съм почитател на орифлеймската прахообразна пудра

# 14
  • Мнения: 903
Аз ползвам на Bourjois кремообразната и е страхотна.

Общи условия

Активация на акаунт