моля препоръчайте ми добър кожен лекар

  • 1 406
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
мойто дете от дълго време има едни лишей ту ги има ту ги няма пробвах да и спирам различни храни по предписание на педито но ефект никакъв та въпроса ми е знае ли някой добър кожен лекар или алерголог може и в часна клиника  newsm78 просто някъде където ще ни обърнат внимание дори и да си платиме Thinking мерси предварително

# 1
  • Мнения: 388
Здравей. Аз лично съм много доволна от д-р Ангелова. Работи в 29-поликлиника, кв. Гоце Делчев, тел 958-24-48 /вътр.228/ Работи и със здравната каса.

# 2
  • Мнения: 8 458
Прочети първо мненията в Здравния справочник за кожните лекари LaughingТам има и за Ангелова. WinkСама ще си прецениш!

# 3
  • Мнения: 36
най-добрия кожен е др.Капнилов.Частния кабинет е на Ангел Кънчев,незнам точно адреса но ако те интересува мога да ти обясня как да го намериш.Преглежда от 16 до 18ч

# 4
  • Мнения: 319
най-добрия кожен е др.Капнилов.Частния кабинет е на Ангел Кънчев,незнам точно адреса но ако те интересува мога да ти обясня как да го намериш.Преглежда от 16 до 18ч

Най-добре обясни как да стигнем до въпросния д-р, че и ние с щерката имаме проблем за кожен лекар и трябва да посетим такъв. Не искам повече да отлагам, затова благодаря ти предварително!

# 5
Zdravejte,

az imam mnogo dobri vpe4atleniya i opit s Dr. Kalina Taneva ot 14-to DKC v Lozenez.
Tya e kojen lekar i mnogo pati e pomagala na 6 godi6nata mi dasterya i na sapruga mi. Prepora4vala sam ya na mnogo moi poznati i na vsi4ki e pomognala. Pri neya hodyat pacienti ot cyala Sofia. Priema s napravlenie.

Tel za zapisvane na 4as : 8665412

Uspeh

Rumi

Общи условия

Активация на акаунт