Re: Графики на БТ - коментари

  • 42 452
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 35 813
Честитa Новa Годинa, на всичкиHug
Нека всеки да получи това, което най-силно желае




Дениз здавей, може ли отново да погледнеш моята графика. Днес пуснах и прогестерон -69,26 според теб добре ли е?

Да, добре е прогестерона  Peace

# 226
  • София
  • Мнения: 35 813
Честитa Новa Годинa, Денис. Пожелaвaм ти здрaве и блaгополучие.
Би ли погледнaлa грaфикaтa ми. До днес всичко вървеше ок, но днешнaтa Т достa ме изуми. Тaкъв рязък спaд нa кaкво може дa се дължи? Много ти блaгодaря предвaрително.

Може да е инцидент.
Най-вероятно БТ отново ще се повиши. Peace

# 227
  • Мнения: 217
Здравейте, момичета! Искам само да се похваля, че след година и 2 месеца опити и терзания, вече съм бременна в края на 2рия месец Grinning . И искам да благодаря на Денис, която винаги отговаряше на питанията ми, относно графиката ми, която приличаше на счупен гребен  Simple Smile, поради липса на овулация. Иначе само да кажа, че нещата се получиха в месеца, в който реших, че спирам да я меря и започнах да чета не Бг - мама, а сайт за цветя. Дали е съвпадение не знам, но пожелавам на всички ви това щастие.

# 228
  • София
  • Мнения: 35 813
Здравейте, момичета! Искам само да се похваля, че след година и 2 месеца опити и терзания, вече съм бременна в края на 2рия месец Grinning . И искам да благодаря на Денис, която винаги отговаряше на питанията ми, относно графиката ми, която приличаше на счупен гребен  Simple Smile, поради липса на овулация. Иначе само да кажа, че нещата се получиха в месеца, в който реших, че спирам да я меря и започнах да чета не Бг - мама, а сайт за цветя. Дали е съвпадение не знам, но пожелавам на всички ви това щастие.

Честито, миличка! Hug
Пожелавам ти лека, спокойна и безпроблемна бременност

# 229
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Честита нова година на всички!!!
Дано запомним тази година с много хубави преживявания...

Моята графика ми е много Студио Х... По-високите стойности в някои от дните си ги обяснявам с безсъние по време на вирус, но ми се струва, че се задържа ниска доста дълго време... Обичайно цикълът ми е 28 дни, но миналия месец например беше 25...

P.S. Ifchetu, Честито!!! Лека и одухотворена бременност ти желая!

# 230
  • София
  • Мнения: 35 813
Ева Б.
Графиката ти дотук не показва да е имало О., но не показва да има и някакъв проблем.
 О. предстои

# 231
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Мерси, Денис, за вниманието... ще си я чакам О... 

# 232
  • Мнения: 172
Денис, би ли погледнала вече завършената ми графика? Този месец не сме успели, но ме интересува нормално ли изглежда ? Пропуснатият ден, за температурата, нещо не можах да я измеря като хората. Събудих се доста по-рано и беше висока, после пък беше ниска и за това съм я оставила празна.
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=1038 … ginName=shakazull
А и също искам да те питам: в закованата тема "Прочети преди да попиташ" за меренето на БТ пише "Забелeжка:

Ако сте се събудили по-рано, измерете температурата и добавете една десета от градуса за всеки половин час останал до всекидневното Ви нормално събуждане."
Това правилно ли е или да не го правя ?

Благодаря ти!   bouquet

Последна редакция: пт, 03 яну 2014, 17:18 от Shakazull

# 233
  • София
  • Мнения: 35 813
Денис, би ли погледнала вече завършената ми графика? Този месец не сме успели, но ме интересува нормално ли изглежда ? Пропуснатият ден, за температурата, нещо не можах да я измеря като хората. Събудих се доста по-рано и беше висока, после пък беше ниска и за това съм я оставила празна.
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=1038 … ginName=shakazull
А и също искам да те питам: в закованата тема "Прочети преди да попиташ" за меренето на БТ пише "Забелeжка:

Ако сте се събудили по-рано, измерете температурата и добавете една десета от градуса за всеки половин час останал до всекидневното Ви нормално събуждане."
Това правилно ли е или да не го правя ?

Благодаря ти!   bouquet


Разликата в БТ е малка и не съм сигурна дали всичко е наред с О.
Добре е да пуснеш прогестерон на 7 ден след предполагаемата О.

Относно забележката - не го прави, само отбелязвай в Бележки часа на измерването

 

# 234
  • Мнения: 172
Добре, благодаря! Simple Smile

# 235
  • Мнения: 219
Денис....пак аз с един въпрос....
На няколко места четох, че стъпаловидното покачване на БТ било индикация за проблем?
Има ли нещо вярно?

# 236
  • София
  • Мнения: 35 813
Денис....пак аз с един въпрос....
На няколко места четох, че стъпаловидното покачване на БТ било индикация за проблем?
Има ли нещо вярно?

Зависи от вида на графиката, ако е много продължително покачването може да показва проблем

Ако те притеснява твоята графика  /МЦ 04/12/2013/ - според мен няма проблем.- супер е дотук  Peace

# 237
  • Мнения: 219
Да, интересуваше ме моята графика от сега.
Благодаря   bouquet

# 238
  • Мнения: 935
 Здравей,denis_d!Искам само да попитам,за сега добре ли върви графиката ми?Обикновено цикълът ми е около 27-28 дни.Кои дни мога да очаквам БТ да се задържи висока или да започне да спада,според това дали графиката е бременна или не?Водя и на още две места:

http://www.babyplan.ru/user/95754-monkey-ch/

http://www.fertilityfriend.com/home/32424c

На едното място ми показва,че О е била на 12-ти ден ,а на другото на 13-ти?!Имах положителен тест за О единствено на 11-ти ден.Според теб на коя дата е протекла?Благодаря!  Hug

Последна редакция: сб, 04 яну 2014, 12:36 от Mañana

# 239
  • Мнения: 442
Вчера ходих на фоликулометрия и си имам страхотен голям фоликул в левият яйчник,който по преценка на д-р Халачева би трябвало да се спука утре ! На 9-ти съм на преглед да видим спукал ли се е  Hug Hug Hug Не мога да разбера защо,обаче бт ми се повиши още вчера...

Общи условия

Активация на акаунт