Велев,Шейново

  • 59 499
  • 301
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 123
Скъпи дами, моля ви, споделете впечатленията си от д-р Велев, Шейново. Две мои приятелки раждаха при него и са много доволни, но бих искала още впечатления.
Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 119
И аз като приятелките ти. Родих със секцио (бебето ми беше седлищно), операциата мина перфектно. Доктора е много спокоен и внимателен.

# 2
  • Мнения: 4 053
чувала съм само хубави неща за този доктор
                                                                            bouquet  bouquet
                                                          bouquet

# 3
  • Мнения: 694
Аз ходя при него в момента. Вече два пъти го посещавам. За сега нямам забележки. Води си записки за бебето, за изследванията и обяснява всичко. Единственото нещо което ме озадъчи беше, че първия път ми каза "момче" , а втория "момиче" newsm78. Незнам кое е точното, но ще видим. Сега имам час на 2.03

# 4
  • Мнения: 5 401
Аз лежах в Шейново във 2 месец с леко зацапване. Единствен д-р Велев от всички, минаващи на сутрешната визитация, ми обърна достатъчно внимание, отговори на всичките ми въпроси и успя да ме успокои. Всички останали гледаха да свършат по-бързо.
Също така д-р Станков ми оказа голяма помощ!

# 5
  • Мнения: 2 471
Лежах при Велев 1.5м. спаси ми детето и сега съм щастлива мама. Да не говорим, че е много добър хирург , здържан и възпитан човек и специалист. Мога само добри думи да кажа за него

# 6
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Следи ми бременността от самото начало и съм страшно доволна Hug Винаги спокоен, усмихнат, отговаря подробно на всичките ми въпроси, колкото и глупави да са понякога Embarassed Живот и здраве скоро ще раждам при него и после ще разказвам Wink

# 7
  • Мнения: 2 123
kalaza, успешно раждане и чакаме инфо!

# 8
  • Мнения: 1 744
Д-р Велев е изключителен специалист и е много внимателен към всеки пациент. Благодарение на него запазих двете бебчета. Свидетелка бях на отношението му към другите пациентки и видях колко много жени му имат огромно доверие и то с право.
Персонала също го цени много и го уважава, което е показателно.
Единствено той има право да прави амиоцинтеза в Шейново, което е голяма отговорност и говори само по себе си за качествата му като лекар и специалист.

# 9
  • Мнения: 187
Точно за раждането незнам,обаче Велев и Станков са мн внимателни към пациентките си!Само внимавай да не попаднеш на д-р Димитров-държи се мн гадно и самочувствието му е до небето!

# 10
  • Мнения: 5 140
Велев е много добър доктор и специалист.
Той нали е още шев на Патологията или се лъжа? Rolling Eyes
Станков също е много добър.

# 11
  • София
  • Мнения: 679
Аз също съм от благодарните пациентки на д-р Велев. Поеме през последния месец от бремеността след като ми го бяха препоръчали. Родих нормално с епидурална упойка без никакви проблеми с негова помощ и екипа, който той беше сформирал. Всичко мина по мед и масло. Много спокоен и вдъхващ доверие човек, обясняваше ми всичко и след раждането до изписването идваше дори по няколко пъти на ден да ни види как сме с бебка независимо, че беше събота и неделя. Раждането ми е скъп спомен.
Живот и здраве през есента отново ще съм при него.   Laughing
Горещо го препоръчвам.

# 12
  • Мнения: 575
Бихте ли дали някакви координати на д-р. Велев. от много различни места чувам само хубави неща за него.

# 13
  • Мнения: 2 471
Бихте ли дали някакви координати на д-р. Велев. от много различни места чувам само хубави неща за него.


Влизаш в ляво от централния вход на Шеиново. Маи беше 21-ви кабинет на партера, но когото и да питаш за него, ще те опъти. Той е шефа на Патология там. Знам, че има и частен кабинет някъде на бул. Витоша

# 14
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Знам, че има и частен кабинет някъде на бул. Витоша

бул. Витоша 51, тел: 988 82 24

Общи условия

Активация на акаунт