КАКВА ПОМПА ЗАА КЪРМА?

  • 1 929
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
пРИВЕТ НА ВСИЧКИ, ИНТЕРЕСУВА МЕ КАКВА ПОМПА ЗА КЪРМА ПОЛЗВАТЕ, ТЪЙ КАТО НИКАК НЕ СА ЕВТИНИ, ВИДЯХ ЕДНА НА ЧИКО, НА ЦЕНА 26ЛВ., НО Е С ГУМЕНА ПОМПИЧКА, ВЪРШАТ ЛИ РАБОТА ТЕЗИ ПОМПИ  ТАЗИ ГУМА ЩЕ ИЗДЪРЖИ ЛИ НА ПРЕВАРЯВАНЕ? Hug
Чакам препоръки от препатили мами Laughing

# 1
  • Мнения: 1 613
Aз ползвах на Авент. Много съм доволна. Подходяща е за всякакъв вид стерилизация.

# 2
  • Мнения: 513
Аз съм ползвала на Нук съвсем обикновена , Чико и Авент.В началото почнах с Нук и ми вършеше страхотна работа докато не се оказа ,че ще трябва да се цедя постояно  newsm53 при което от Нук ми станаха такива зверски рани ,че не ми се разправя   newsm45.След много ходене по мъките си купих Авент и три дена проклинах  тази глупава помпа Rage, а пък как само я хвалеха , но след това се родих тази помпа за мен е най-добрата .
И така де накратко Авент е  помпата  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз ползвах тази помпа на Чико и бях доста доволна. Не знам дали под преваряване имаш предвид изваряване в тенджера, но аз ползвах такъв стерилизатор за микровълнова и с него гумените уплътнения се запазват.

# 4
Авент е най добрата , вярно це е скъпа но пък гърдите са си твои!

# 5
  • Мнения: 4 629
Аз ползвах тази на Авент. Заслужава си всяка стотинка  Peace

# 6
  • Мнения: 396
Ползвах Нук и бях много доволна- не ме разраняваше! Освен това е с шишенце с биберонче.

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 18:34 от LoraG

# 7
  • Мнения: 1 999
И аз ползвам помпа на Чико. Многократно съм я слагала в стерилизатора и нищо и няма. Grinning

# 8
  • Мнения: 1 107
Авент  Peace

# 9
  • Мнения: 2 047
  Авент е най-добрата помпа ако ще се цедиш постоянно. Наистина си заслужава всяка стотинка, това си е инвестиция.

# 10
  • Мнения: 2 309
О,тази от 26 лв е пълна скръб Sick купих си тази на Чико от 70 лв и ми свърши чудна работа.Иначе бих ти препоръчала тази на Авент-казват,че била по-хубава.Малко е по - скъпа от Чико.Не пести,ако искаш хубава помпа  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 959
Аз ползвах на Авент също, но след 1мес мъки я върнах. Просто при мен не се получи с помпите и цеденето, и оттогава си караме на кърмене пожелание.

# 12
  • Мнения: 13
Мили мами благодаря за съвета , явно ще се спра на авент, е ако малкото човече иска да суче добре,скоро ще разбера, няма да купувам нищо предварително! newsm10  love001

# 13
  • Мнения: 7 186
Аз ползвах тази на Авент. Заслужава си всяка стотинка  Peace

 Peace Peace

# 14
  • Мнения: 949
Aз ползвах на Авент. Много съм доволна. Подходяща е за всякакъв вид стерилизация.
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт