ИМАТЕ ЛИ ДОВЕРИЕ НА ДЕТСКИТЕ КУХНИ

  • 2 366
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
 Здравейте мамчета, днес гледах искрено и лично, темата беше"ДЕТСКИТЕ ХРАНИ". Много се обсъждаше производството на детските пюрета, сокове и т.н,но остава въпроса -колко съвестно се готви в детските кухи? Спазва ли се необходимата хигиена?  Какво е вашето мнение и на няко й случвало ли се е да попадне на нещонекачествено?   smile3535

# 1
  • Мнения: 46 511
Никакво.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз им нямам доверие, а особено след случилото се с 30-те дечица във Враца - съвсем  Naughty

# 3
  • Мнения: 1 382
Доверявам се единствено на себе си по принцип,не мисля,че е много добра хигиената и там,както и по разните му среднокласни заведения и ресторанти...уви!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 271
Не, нямам им доверие относно хигиената, нито за това дали готвят здравословно за бебчетата  Crossing Arms
Вече ми е писнало да правя разни супи, кремчета, манджички... Но просто не мога да превъзмогна недоверието си към кухните. Иначе е много удобно.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 983
никога не бих дала на детето си храна от детска кухня, ама НИКОГА

# 6
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
нямам оплаквания  Grinning

# 7
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз им нямам доверие, а особено след случилото се с 30-те дечица във Враца - съвсем  Naughty

Какъв е случая? Аз съм изпуснала.

Иначе по темата: нямам им доверие.

# 8
  • Мнения: 2 910
Не, нямам доверие на детските кухни. Наистина е много удобен вариант, но не съм сигурна, че хигиената е на добро ниво.

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Нямам доверие. Нямам впечатления. Не съм ползвала. Няма изгледи и да заползвам, въпреки че не е редно да се заричам. Не мога да бъда убедена в полезността им.

# 10
  • Мнения: 2 309
Абсолютно съм против кухните. Naughty

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Най-хубавото нещо,което социализма е измислил е детската кухня.Много съм доволна,много е вкусно и не мисля,че ако готвя аз и прекарвам всеки ден по 2 часа на печката или детето ми яде престояла във фризера и размразена, претоплена и т.н. варианти храна ще е по-здравословно и ще е по-предпазено от каквото и да било.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз им нямам доверие, а особено след случилото се с 30-те дечица във Враца - съвсем  Naughty

Какъв е случая? Аз съм изпуснала.

Иначе по темата: нямам им доверие.

Ами натровиха много деца, от които 30 бяха в болница (някои и от нашия форум)  #Cussing out ето тема

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз им нямам доверие, а особено след случилото се с 30-те дечица във Враца - съвсем  Naughty

Какъв е случая? Аз съм изпуснала.

Иначе по темата: нямам им доверие.

Ами натровиха много деца, от които 30 бяха в болница (някои и от нашия форум)  #Cussing out ето тема

Изобщо не съм разбрала или не помня. Мерси!  bouquet

# 14
  • Мнения: 2 309
Най-хубавото нещо,което социализма е измислил е детската кухня.Много съм доволна,много е вкусно и не мисля,че ако готвя аз и прекарвам всеки ден по 2 часа на печката или детето ми яде престояла във фризера и размразена, претоплена и т.н. варианти храна ще е по-здравословно и ще е по-предпазено от каквото и да било.
Аз що ли не седя по 2 часа да готвя newsm78 за 30-40 мин съм готова  newsm78 а и не се е случвало да му давам храна от фризера.
Това не е заяждане,да поясня!!! bowuu
Никой неможе да ме убеди в хигиената на лелките.И също така в качеството на продуктите за готвене...

Общи условия

Активация на акаунт