Мнения за пюретата на Гербер.

  • 14 168
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Мами събирам мнения за тези пюрета. Разгледах сайта и ми се виждат добри. Освен това пише, че са без добавки и има такива от един зеленчук, но аз все пак реших да питам вас, че то от опита по-добро няма. И каква е разликата в цената с Ганчевите пюрета примерно? Аз като си бяхме при свеки в Петрич ги гледах, но тогава не ми беше дошло до главата и хич не погледнах за цени.
Благодаря ви предварително за отговорите!

# 1
  • Мнения: 27 524
Здравей,
честно казано лично не съм ги ползвала,но от други мами по форумите съм чувала винаги много добри отзиви за тях.Но са по-скъпи от Ганчев.

Последна редакция: сб, 11 фев 2006, 17:24 от Blondi

# 2
  • Мнения: 4 068
Е то ясно,че ще са по-скъпи, но не знам защо съм с впечатлението, че не чак толкова драстична разликата. Кат при Хип например.

# 3
  • Мнения: 3 356
Аз съм взимала плодови.Доволна съм.Яде ги с кеф.

# 4
  • Мнения: 1 737
По - хубави са от Хип-ските. Не съдържат захар и модифицирани нишестета, за разлика от Хип. Цената им е горе-долу същата.
От Ганчев разликата в качеството е огромна, а също и цената. Едно малко бурканче 120г е около 1, 60 - 1, 70 лв.

# 5
  • Мнения: 124
Определено съм доволна от тях, хапва ги винаги с апетит. Зеленчуковите 130 гр - 1.60 лв, месните - 1.70 лв.

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ренци, лично аз от Гербер много не съм доволна.Но, ако се колебаеш м/у Хип и Гербер, то по-добре да е м/у Хип и Семпер.За мен Семпер са най-добрите.Каквото си пише на етикета, такъв им е вкуса.Нито сладнят, нито се усеща добавка.Много съжалявам, че тук ги няма.Асортимента също им е голям.На Гербер ми приличаха на компоти Thinking

# 7
  • Мнения: 7 837
Наистина са без никакви добавки, поне тук. Самуил яде главно от тях.

# 8
  • Мнения: 8 505
Моето диване ядеше най-вече тях newsm10
Семпер също са хубави,но са по-скъпи,а разликата в качеството не е кой знае каква.

# 9
  • Мнения: 4 068
Много ви благодаря за мненията!
От понеделник ще пробвам дали ще ги яде тях.
А за Нестле какво мислите? Защото българските не ги яде и това си е. Ако не ще и вносните ще минаваме на домашни.

# 10
  • Мнения: 3 356
Аз дадох на Нестле едно с нар и нещо друго?!(не помна),ама не го хареса,а и аз кага го доядох Embarassed,хич не ми допадна.
Но това не значи , че не са добри.

# 11
  • Мнения: 3 537
Аз съм много доволна от Гербер. Peace

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 97
Малкият предпочита Гербер пред Нестле. Много ги харесвам и аз. Особено местните, изобщо не са мазни, вкусни са и на коремчето и при акането са идеални

# 13
  • Мнения: 1 178
Не съдържат захар и модифицирани нишестета, за разлика от Хип.

Ползвам предимно Хип, с тях захраних а бебето ми е с атопичен дерматит, изчитам внимателно етикета и досега не съм попаднала на пюре, което да съдържа рафинирана захар, а за модифицирани нишестета да не говорим.

Алете са серия от бебешки храни на Нестле. Имат широка серия от био и противоалергични пюрета, поне в Германия цените между Хип и Нестле не се различават особенно (разлика от около 10-15цента, в полза на Хип) И те имат единични зеленчуци и са подходящи за захранване. Въвеждат първо ранни моркови, следват картоф и морков и т.н. при плодовете имат ябълка, круша и после комбинации.

# 14
  • Мнения: 5 299
М/у другото от Гребер съм много много доволна. Особено има едно "зеленчукова супа с пиле" - много я яде малката. Сега не купувам, защото сме на кухня, но всичко на Гербер, което съм купувала - го изяждаше на един дъх, което не се е случвало с друго пюре. Не мога да правя сравнение с Ганчев - нямат нищо общо.

Общи условия

Активация на акаунт